1. 0.
    Memur olunca evlenme hakkına erkenden kavuşuyor halkımıza göre. Çünkü işi kebap.
    5 -2 ... duygusuz adam
  2. 1.
    Türk toplumu bakış açısıyla cevaplıyorum. Memur olandan ziyade sürekliliği olan bir işe giren erkeklere evlen denilmesinin sebepleri bence şunlar: Düzenli bir hayat için (yemek, derdine ortak olması, düzenli cinsel hayat vs) evlilik en büyük kaide olarak görülmekte, aileler biricik oğullarının maaşını çar çur edip karı kız (!) ile yemesinden endişe ediyor, kadının erkeği yola sokabileceğine olgunlaştıracağına inanılıyor. Kısacası toplumumuzda bireyin kendini tamamlaması için öncelikle iş sonra eş sonra çocuk ve eşlik eden araba ve ev alınması basamakları var. Ne yazık ki bakış açısı bu...Bahsi geçen kız ise genelde öğretmen oluyor. Tuhaf değil mi? Bence öyle.
    8 -1 ... sigun
  3. 2.
    Aynen öyle.
    2 ... crouch kimdir lo
  4. 3.
    Tekdüze hayatına devam etmesi için.
    2 ... talihsiz sokak kedisi
  5. 4.
    Her memur olarak görev yapan evlenmek zorunda değil!
    3 -1 ... crouch kimdir lo
  6. 5.
    Çünkü o memur. Çünkü iş garantisi var. Çünkü devlete sırtı dayamak diye tabir edilen eylemi gerçekleştirme şerefine nail olmuş ve artık onu kimse tutamaz. Evlenir de, borca da girer, taksit de öder. Düzenli bir hayatı ve geliri var sonuçta adamın. Bugün bir memur maaşı fena değil. memur koca iyidir iyi. Şahsen Ben alırım bi dal. *
    12 ... argoda niyazi anilarda mazi
  7. 6.
    evlensin tabi ki de. Bir şekilde başının bağlanması lazım.
    ... xmortal
  8. 7.
    Memur olmayanlara denmiyor şu durumda yani. Yeni bir bilgi edindim.
    2 ... cupcake jemma
  9. 8.
    bende memurum.
    ... ruzhan
  10. 9.
    memur çocukları olsun diye.
    1 ... emihotspace