bugün

her daim ahlaksızlık ile suçlanmaya mahkum üniversiteli kızdır.

bu suçlamanın iki ilginç yanı vardır.

birincisi suçlayanın kız kardeşi vs büyük ihtimal farklı şehirde üniversite okuyordur. ve bu gerizekalı arkadaş arada düşünüyordur acaba kardeşim... diye ama tabi delikanlı ya benim kardeşim yapmaz tribine giriyordur.

ikincisi namuslu türbanlı kızlar neden üniversiteye giremiyor diye ağlamaları. yani bu üniversiteler orospu yatağı ise ne diye gelecek o namuslular?*
(bkz: pekin teknik üniversitesi)
ahlaksiz ahlakli tayfasinca hedef kabul edilen kızlardır.
ilk başlarda zorlanacak ve sonrasında düzenini yavaş yavaş oturtup, hayatının sorumluluğunu almayı öğrenecektir. para denetimi, ders calışma disiplini ve edineceği iyi arkadaşlarla birlikte hayata uyumlanmayı kısa zamanda başaracaktır. pekçok örneği mevcuttur. yok öyle kaşar maşar demek. simit, dönme, top diyorum bunu söyleyenlere, çok ayıp.
ağzından , orospudan ya da o manaya gelen laflardan başka laf çıkmayanların diline pelesenk ettiği kız..
he bi de adamına göre muamele diye bi tabir vardır , muamele derken kerhanedeki muamele değil ama aşina olduğu gibi belli bi kesmin..
beyinsiz insanların o beyinlerinin olmadığı yerde yer etmeyi başarmış kızdır.
hayatını kazanmaya çalışan kızdır. tamam, bu kişinin kötü arzularıda olabilir, lakin üniversiteyi sırf özgür olmak, rahat rahat birilerine bilmem ne verebilmek için kazanmamıştır.
ilk amacı, tıpkı erkekler gibi güzel bir geleceğe sahip olabilmektir. ondan sonraki amaçlar ise kişiden kişiye değişir. bu değişiklik sadece kız öğrenciler için değil, erkek öğrenciler için de geçerlidir ayrıca.
bize çelişkilerin alasını yaşatan kızdır. kendi kızı izinsiz dışrı çıktığında bile döven cahil(dinci) insanın, denk getirirse(ki hayallerini süslüyor belli ki) kimin kızı bakmadan, ağzından düşürmediği dini zinayı unutarak patır kütür niyetlendiği kızdır kendisi.

sosyolojik olarak özeti ise:

bana da verin ulaaaan
üniversite ortamı görüp de adam olmuş çarpık ahlak anlayışı sahibi zavallıların (ki bu satırların yazarı da üniversite ortamındaki 2. senesindedir) "eheheh webcamden izleteyim lan eheheh" diyecek kadar iğrençleşmesine konu olmuş kızlardır bunlar. ne oldu ulan bizim yüksek insanlık anlayışımıza, erkekliğimize? bu kadar mı küçüldük yahu?
onbinlerce kızdır. aralarında içi bozuk olan da vardır. tıpkı içi bozuk olan erkekler gibi. hayat keşke bozuk olanı bozuk olana, temiz olanı da temize denk getirse her zaman.
kafasini acmak istemedigi icin ulkesini terkederek dunyanin her turlu ahlaksizliginin bulundugu bir ulkeye, egitimde ve dinde ozgurluk bahanesi ile giden kizdan farki yoktur. ikisi de ailesinin dizinin dibinde bir sekilde okuyabilecekken daha iyi egitim alacaklari ya da daha ozgur hissedecekleri yeri secmektedirler.
kukulu varlıklardır evet. bundan başka bir vasıfları da yoktur başkalarınca.

çok iyi tanıyormuş... bu kız bence bir hayal ürünü, şayet yanılıyorsam ve böyle bir kız varsa ve yazdıklarının tümü doğruysa senin ondan ne farkın var? cinsellikte aktif olmanla övünecek kadar zavallı mısın? öyleysen bunu neden bağıra bağıra söylemektesin? asıl senin boyun devrilsin!

edit: şunları kendisine atfen yazdığım entry silinmiş, büyük ihtimalle bu entry de anlaşılmayacak ama dursun yine bir köşede. belki lazım olur.
birilerinin iğrençliğin sınırını bilmediğini gösteren kızlardır bunlar. türkiye de yaklaşık 1.5 milyon üniversite öğrencisi vardır. yaklaşık bir tahminle bunların 700 bin kadarının kız olduğunu düşünelim. bunların ortalama 5 yakın akrabası olsa acaba bu arkadaş türkiye deki 3.5 milyon kişinin yakın akrabasına "orospu" dediğinin farkında mıdır şu an? birilerinin etrafında hep "veren" cinsleri dolaştıysa ya da birileri tarafından her seferinde "ben öğrenciyim" diye yendiyse o kısmını bilemiyorum! ailesinden uzakta üniversite okuyan öğrenci kızdan kasıt gece 4 te şehrin en izbe barlarının birinde full dekolte piyasa yapan bir öğrenci kızsa onu da bilemeyiz. bizim bildiğimiz akşam 5 te okuldan çıkıp 10 a kadar ders çalışıp 10 da ışığı söndürüp yatan, hiç olmadı yakın erkek ve kız arkadaşlarından oluşan bir arkadaş grubuyla bir cafede 1-2 saat okey çeviren kızların birilerinin alışkın olduğu kars gravyerlerinden çok daha fazla sayıda olduğu.
tanım: üniversiteyi ailesinin yaşadığı şehirden başka bir yerde okuyan kız.

genelleme yapmanın ne kadar boku çıkarılabilir sorusuna yanıt burada bazı yazan insanlar.

biz de gittik öyle mekanlara. tipimiz de yerindeydi üstelik bir kadın olarak (burada aha kadın dedi kesin orospu bu lafını duyar gibi oluyorum)... eğer mermer değilsem ve az bucuk da şeklim varsa gece mekanda gördüğüm her öğrenci kızı alice harikalar diyarı'na götürebilirim sanrısındaki abazan ötesi kişilikler yaklaşınca sizin teorinizdeki gibi üstüne atlayıp uçur beni erkeğim demedik, ittik elimizin kenarıyla. bu kişiler ısrar edip tatsızlık çıkarınca bedenen bizlerden daha güçlü erkek arkadaşlarımız yardımcı oldular bize. haa itilen kişi ''onlara veriyon ama'' demedi ama içinden demişse de o kendi sorunu.

yahu o değil de bu kadar mı insanlığınızı kaybettiniz be! siz allah bilir eskaza bir tecavüz vakasına tanık olsanız ''abuuv kurtarırsam bana rızanla ver demiş gibin olurum abazan sanar en iyisi görmemiş gibi yapayım'' deyip geçiyorsunuzdur. ya da daha kötü ve daha acı bir ihtimalle şu anki gibi ''adamına göre muamele'' dersiniz ha. vallahi çok yazık. şunu söylemekten çok sıkıldım ve evet fazla iğreti duracak ama bacınızı düşünün be! insanlık namına...
istikbali için uzak bir şehre gitmiş ve hem geleceği için mücadele veren hem de hayata karşı başı dik duran kızdır. birilerinin kızı, ablası, kardeşi, kuzenidir.
konuyla alakalı süper örnek için:

(bkz: persepolis)
muhtemelen hazırlık okur, bilemedin onu geçer 1.sınıftan başlar bölüme. çok ilginç bir kız modelidir ayrıca.
abazan fantazisi. bitmez bunlar.
ateistlerin tanrısızlık yüzünden yaşadığı ahlaksal boşluğa benzer bir tür sıkıntı yaşarlar.
.rusbu değildir. bilakis zekidir. hatta memleketinin iftiharıdır ki ana babası çiftçilikle uğraşır, özel üniversiteye gönderecek paraları yoktur ama evlatlarına sonuna kadar destek olmuşlardır. burslu kazandığı üniversiteyi birincilik ya da ikincilikle bitirmesi de kaçınılmazdır. gökkuşağı da sadece kırmızılardan oluşmaz!
memleketinden uzakta üniversite okuyan erkekten hiçbir farkı olmaması gereken insandır.
ancak yurdum insanının gözünde kendisi epeyce farklıdır ne yazık ki. üniversite öğrencisi bir kız, hem de evinden uzakta? abooovv! peki niye böyle düşünürler bunlar? kişi kendinden bilir işi çünkü. ailesinden uzakta üniversite okuyan bir kıza kendisi kötü gözle bakmaktadır da ondan, kendi içinde vardır bu fesatlık, öyle görmüştür çünkü, öyle öğrenmiştir.
bu tip düşünce sahibi insanlar, aslen "kızlar okumaz len" sözünü sarfedebilecek kapasitededirler. kız çocuklarını "orospu mu olacan?" sebebiyle okuldan alıp, sonra da "ühühü, yeteri kadar doktor yok, örtmen yok, nerde bu devlet?!" diye yırtınacaklardır.

senin gibisine ne doktor, ne de öğretmen.
şu aralar tek derdim diyebileceğim durumdur.
her türlü namussuzluğu yapmasına rağmen namuslu geçinenlerin hedefi olmuş kızdır.
namussuzu da olan kız. illa namussuz olacak diye bir kural yok. namussuzu şöyledir:

dililililil (telefon çalar)
-alo
+alo kızım nasılsın ne yapıyorsun?
-ah uh iyiyim annecim ah yurttayım?
+o ah uh'lar noluyor kızım?
-annecim ütü yapıyorum ohhşş.
diye akar gider muhabbet, üstünde erkek arkadaşı terlemektedir aslında.
üniversiteyi uzakta okuyana kevaşe diyenin annesinden daha namuslu kızdır. hadi bakalım.
güncel Önemli Başlıklar