bugün

türkiye cumhuriyeti cati altinda yasayan bir cok irkin cogunlunu türk ve kürtler olusturuyor. Bu sekilde devam ederse kürtlerin gün gectikce cogalmasi, türk irkina oranla daha fazla olacagi da kesindir. Özellikle karadeniz bölgesinde yasayan laz irkinin da nihal atsiz denen adami desteklemeleri de ayri bir komikliktir. Hic kimse istemez memleketinin bölünmesini; aksine birlik beraberlik icinde, mutlu bir sekilde yasamaya devam etmek ister.

Bizim geri zekali fasistlerin düsünmeden düsündüklerini sandiklari seylerden bir tanesi de sudur.
Bir kürdü bir pkk sempatizani sanmak.
Evet. Böyle düsünen mantiksiz insan yavrucaklarina söyle seslenilebilinir. Hatta onlarin anlayacagi dilden olmali bu:
"Lan sen pkkli olmayan birisine pkkli muamelesi yaparsan, adam istemese de daga cikar."
Böyle düsünen bir ahmak, bunu söylediginiz halde anlamaz. "Ben" der; "bir fasistim, evet!" der ve "böyle düsünüyorum" der, konuyu kapatmaya calisir.
*
emperyalist devletlerin uyguladığı şeydir.
türkiye cumhuriyeti bünyesinde bulunan şeriatçıları alim, komünistleri devrimci ilan edenler bulunduğu sürece ne yazık ki güzel memleketimizin sonu. faşizme değinmiyorum bile. (bkz: önce akıllı olacaksın) *
türkiye için zor bir durumdur. çünkü bu millet en zor anlarda birbirine kenetlenebiliyor.

bunun nedenini kimse bilmiyor ama kavga da etseler birbirlerine de girseler en zor anlarda birbirlerine kenetlenebiliyor.