bugün

sadece annesinin kızıdır.
o acıya nasıl dayandığı merak edilen kızdır.

görsel
o memeye dövme olacak kadar değer biçmişse o meme sahibi sana; bu saaten sonra tapman gereken ağrı dağı değil o memedir.
görsel
çok büyük değilse öpülesi koklanası memedir.
dövmeci bunu kesin sikmiştir dediğim kız.
Benim de mememim üstünde dövme var olm. Lan yoksa beni de mi sikti. Vay amk. Zaten kardeş acı olmasın diye anestezi vereceğim dediğinde bir ipnelik sezmiştim.
bakayım dövmene, belki sikmemiştir.
cüretkar bir kızdır. evet.
izmirlidir.
ne dövmesi yaptırdığına bağlı.
muhtemelen sonrasında kukusunada yaptıracaktır.
Geçen gün plajda gördüğüm hatun kişi, ilk anda anlamadım ne olduğunu, yara izi gibi geldi, dövme olduğunu anlayınca bir an dönüp ne dövmesi acaba diye baktım, eliyle gizlemeye çalıştı mal, madem gizleyeceksin niye yaptırıyorsun?
Göstermekten çekineceğin yere yaptırma yani. Bide giymiş minicik bikiniyi.
Bu ülkede kadın dövmeci yok mu diye sorarlar adama.

TNM:Memesine sanat eseri yaptıran kızdır.
Göğsünün üst tarafına yaptırmışsa güzel durur. Mesela bir yarasa ya da kuş... Ama dolgun ve yağlı kısma yaptırmışsa çirkin. Ayrıca çok acı verir.
Bunun da mı doğallığını bozdunuz lan, hakareteni hakedecek eylemdir.
Dövmeyi gördükten sonraki seviyede odayı terkedemeceğimi düşünerek boyasının ağza gelmeyecek kadar kaliteli olmasını umuyorum.
Memeye yapılan hadsizliktir.
maçka parkında dolaşır.
Estetik olarak çok güzel gözükmektedir. Özellikle yumuşak bölgelere güzel çizim yapılmış renkli çalışmalar çok başarılı.
mantar gibi türeyen türler... meme yanı meme arası ve memenin ta kendisine yaptırmayanlar numune sayılacak kadar azaldı zaar!
Ve ergen insan bu başlığı okurken düşüncelere dalar.

Dövmeci dövmeyi yaparken elliyor falan...
Dövmeci ne oynaşıyordur he. Evet.
Memintoları da tombiktodur inşallah.
Dolayısı ile memesini başkasına bir sefer de olsa açmış kızdır.
Ayip ayip oradan bebek süt içecek.
güncel Önemli Başlıklar