bugün

Değilsiniz abi zorlamayın. O memeler kafam kadar olunca seksi olmuyorsunuz. Bir de çok seksiyim pozları kesmiyor musunuz aşırı komik oluyorsunuz. Buradaki birine teklifimi sundum. Memelerini küçültürmeyi düşünürse kendisine bir şans verebilirim. Bakalım kararı ne olacak.
Memenin büyük olması hiç önemli değil eğer yumuşaksa. sert ve diri değilse sadece sütyen içindeyken tahrik eder çıkarınca hop aşağı düşüyorlar.
Tabii ki değiller.

ince bel, göbeksiz bir karın, dolgun göt ile desteklenmeyince fıs. Iri meme şişman kadınlarda da var yahut her iri meme diri değildir; kimileri göbek deliğini kamuya kapatacak kadar sarkmıştır.

Neyse ki kusursuz olmayı tüm kusursuzluğumla icra ettiğim bir bedenin parmakları ile ulaşıyorum sizlere:

Iri memenin dirisi, çatlaksizı, açık tenlisi, dipdirisi, ağızda çoğalanı, iri uçlu ve dar pembe halkalı olanı, sütyen esaretinden kurtulduğunda birbirine çarpıp saniyelerce titredikten sonra uçları dik olarak sabitleneni makbuldür. Makbulüm.
Zorlama pompiş seksi değilsin. Sütyenli hali bile taşak kıllarını kıpırdatmaya dahi yetmiyor.
yarra büyük erkeklerin kendini sikici sanması gibidir. hep diyoruz işlev işlev işlev.
Kaslı erkeğin kendini seksi sanması gibidir.

Tamam anladık, adonisler, baklavalar, pazular iyi de, beyin kasları n' olacak hiç onu düşündün mü?
Bir ayı ile sevişmek ile senle sevişmek arasında bir fark olmalı değil mi ama?!

Pısssttt bûyük memeli kadın!
Kıs kıs gülme ordan, sana da bir çift sözümüz var.
Hiçbir erkek inekle sevişmeyi hayal etmemiştir muhtemelen, yanı salt meme ile olmaz!

Salt Memeleriniz ya da pazularınızla olmaz o iş, açın pencerelerinizi, hava girsin!
Sade büyük olması önemli değil dolgun ve dikte olmalı.
iri meme ince bel her zaman seksidir. Lamı cimi yok. Bir de memelerle orantılı bir popo ve güzel bir yüz ile desteklenmişse afet-i devrandır. Bu bir.
Dirilik ve sertlik konusu kesinlikle önemlidir.
Eğer Er kişinin bu kızı elde edebilecek kapasitesi varsa, elde ettikten sonra açıp dirilik kontrolünü yapar, bu iki.
Sokaktaki adam bu kontrolü yapamayacağından, ona göre bu kadın mutlak seksidir. Top falan degilse tabi. Bu da üç.
Hadi dağılın artık.
bir erkek olarak benim mememde büyük.