bugün

memento nun tırt bi film olduğunu anlatan önerme.

sahnelerinin ters ilerlemesi sebebiyle sansasyon yaratmış gibi dursa da esasında vasat bir filmfir. çarpıcı bir konusu yoktur.

sıkar ve akıllarda iz bırakmaz.

ezbere bi şekilde fayt kılab çok güzel ya hayatımı değiştirdi diyen tayfanın da sevdiği bir film olan memento işin özünde abartılmış tırt bir filmdir.
benzetilmeye çalışılan bir filmdir. zannımca 6. his gibi bir film yapmaya çalışmışlardır.
(#14087793)
fight club a bok atmadan kötüleyeceksen filmi kötüle çünkü tırttır gerçekten.ama fight club ın konumuzla ilgisi yok.

birazdan gelir yeni bi silik daha.tanım değil ki bu neden tanım yapmadın tanım yapsana tanım yapmıcaksan niye yazıyosun buna yazcağına git klavyeyi tanımla otu böceği tanımla.tanımla tanımla tanımla ille de tanımla diye de sebebi olur zaten.
yanlış tespittir. belkide yazar doğrusunu açayım derken, yanlış başlık açmıştır. doğrusu için;

(bkz: memento abartılmamış güzel bir filmdir)
fight club a bok ataraktan, acaba yazarın nasıl bir film zevki var ? sorusunu akıllara getiren bir tespittir.
Vala hakikaten balon film, imdb ye bakıp muhteşem bir film bekliyodum 2 saatimi harcadı bu mal film.
henüz patlatılmamıştır. yakında patlatırlar.
memento'nun beyni olanların izlemesi gereken filmler kategorisine girmesinden mütevellit yanlış olan olan iddia. zaten memento'nun abartıldığına şahit olmadım hiç. güzel bir filmdir, o kadar. herkesten böyle duydum. overrated şeyleri yazdırmayın şimdi bana burda. her şey bitti sıra memento'ya mı geldi?
Her film her izleyiciye hitap etmez. El yazmaları da çok değerlidir ama elinde e - book reader ile gezen birinin bunu anlamasını bekleyemezsiniz.

Memento içine nüfuz edebilene çok çarpıcı gelen bir filmdir. Bu filmi beğenmeyen filmin içine giremediği için balon olduğunu düşünüyor olabilir ama siz anlamsanız da beğenmeseniz de bir film iyiyse iyidir.
güncel Önemli Başlıklar