bugün

Evet işte anlatmaya çalıştığım da tam olarak bu. buna rağmen neyine bu kadar ilgi anlamış değilim.
Kadının bedeni bir sanat eseri olduğu için heryeri tahrik edicidir. Memeler ise bir baş tacıdır.tahta gibi bir göğüse sahip olmadıkları sürece çoğu bayanın göğüsleri çekicidir.büyük memenin genel olarak çekiciliğinin asıl nedeni ise çocukluğumuzda maruz kaldığımız sübliminal mesajlardır başta filmler ve reklamlar olmak üzere son dönemlerde dizilerinde katılmasıyla bizi istemeye istemeye büyük memeyi sevdirdiler.
(bkz: güzellik bakanın gözlerindedir)
Bunu söyleyen "erkek" hayırlı bir damat adayı bekliyordur arkadaşlar kendisine hayırlısını dileyin.
gecenin bu yarısı calışırken ortama bir bakayım dedim.

gecenin ilerleyen saatlerinde burda farklı yayın akışı var sanırım.

o zaman bir tuzumuz olsun bu saptamaya bir boyut getirelim.

mevzuyu tek boyutta yaklaşmak sakattır.

tahrik kimin için ve ne için? ve kimin üzerinde?
albert einstein ve marilyn monroe'nun memelerinin tahrik seviyeleri aynı değildir.

bu nedenle buna, kadın vücudunda, karşı taraf için tahrik ve tahrip gücü yüksek bir bölümü diyelim.

bazıları silikonla tahrip ve tahrik gücünü artırmaya çalışıyor. bu da sadece gürültülü bir ses bombası etkisi yaratıyor.
şöyle güzel dolgun bir göğüs ellemeyen yazar beyanıdır takmayın kendi kendine gider buralardan.
zaten kadın ile erkek vücudunu ayıran en büyük özellik kadın göğüs yapısının çok fazla yağ torbası ile dolu olması, süt bezleri ve areolasının farkı.

diğer taraftan göğüssüz bir kadın ve saçı kısa olarak düşünelim buna kapşon atkı takalım yüzünü biraz kapatalım kimse anlamaz kız olduğunu.

yani o kadar büyük 1 faktör kadındaki göğüs, neyden tahrik olacaksın ayakkabı markasından mı?
boş küme, biraz yumuşaklık alametidir. ayrıca kadının kendi tahrik olması açısından çok fazla sinir vardır ve çok aşırı uyarılır. hatta kadınların kendi regl döneminde ve hamileliklerinde resmen devrim başlatır. neyse anlattıkça gecenin dehlizlerine gidiyorum, konuşturmayın beni destan yazarım...
Sözlük abazalarını düşündüm de, ki bu yaklaşık sözlük erkeklerinin %98 lik bi oranı, hiç de öyle değildir.
illa memeden mi tahrik olunur ak ayakkabı markasından da değil zekasından tahrik ol illa olacaksan.
bakış açısına göre değişir, bazıları şaşıdır, benim gibi simetri hastalarını tahrik etmez, sarkık memeler mide bulandırır. kişiyi bir bütün olarak düşünmek gerekir.
Estetik açıdan mükemmele yakın bir organa atılan kuru iftiradır. itibar etmeyiniz.
görsel
şahsi bir zevk meselesidir. genelleme yapılmamalı. cinsellikte doygunluk kavramını yaşamak için en azından ufak dahi olsa olsun canım. yalnız unutmayalım ki kadında meme tabi ki uyumlu olmalıdır sahibine. her nasıl ki kas her erkeğe yakışmıyorsa kimi zaman iri veya ufak meme o kadına yakışmayabilir. uyumsuzluk yaratır normalinden daha az cinselliği renklendirir.

yalnız kimi kadınlar vardır sadece memeleri için tanımak istersin ara beni yiğidim dersin.

(bkz: memelerinle evlenebilir miyim)? iltifatını da memesi güzel çok kız almıştır.

o yüzden kimse meme tahrik etmez demesin.

ya her istisnayı geç.. bu kadınlar şaka olsun diye mi o kadar ilgileniyor göğüsüyle estetiğe gidiyor. memesi minnacık olan bile dekolte kıyafeti giyiyor.

kadınlar için de aynı şey geçerli. kadın da erkeğin kalçasına beline göğüslerine bakar kolları omuzu vesaire. hatta neredeyse son düşündükleri penisidir erkeğin.

kadın gösterişi sevdiği için hele erkeğin her yerini beğenebilir.

o yüzden kadınlar daha çok sapıktır. evet. vardığım kanaat beni de şaşırttı.
Her an Süt çikabilecek bir yerin nekadar seksi olabilir ? Sorusunun sorulmasına sebeptir.
sus lan sus çarpılcan şimdi.
memeyi seksi bulan erkeklerin genel itibariyle eğitimsiz,kaba, alt sınıf kişiler olduğu tespit edilmiş. seçkin zevki olan bir kişi memeden tahrik olmaz.
Bir insan çocukken yemek yediği bir organdan nasıl etkilenir anlamış değilim.

Ama göt öyle mi? Yuvarlak dolgun ve çıldırtıcı. Bazı götler çok güzel.
ayak kardeşim ayak en estetiği o...
Tövbe de çarpılacaksın
Sabah sabah ya.
her meme tahrik edici değil...bazı memeler ise adamı günaha davet ediyor...
Kendi açımdan evet ama bir erkeğin memeye bu kadar ilgi gösterip tahrik olabilmesinin nedenini hayatım boyunca anlamayacağım galiba..
haklı bulduğum beyan.

tamam içgüdüsel olarak erkeklerin ilgisini gerek estetik görünümüyle, gerek de kadındaki dişil enerjiyi arttırması sebebiyle daha fazla çekebilir. ama öyle noktaya geldik ki 2 çift memeyi sanki insan uzvu değil de, insanüstü ve ömür boyunca ulaşılamayan bir uzuv olarak görmeye başladık. aynı zamanda amacından iyice uzaklaştırıp seks oyuncağı haline getirdik.

o organın bir amacı var, ve temel olarak o amaca hizmet ediyor. yani o memeler dişinin yavrularını emzirmek için var, erkeğin göz zevkini arttırmak için değil. cinsel tahriğinizi de arttırabilir, arttırıyor da zaten. Ama herşey de olduğu gibi bu organlara da inanılmaz anlamlar yüklememelisiniz. en azından ruh sağlığınızı düşünün lan!
(bkz: siktir deli)
meme candır.
allah affetsin menemenin diye okudum. ne organı diyorum ben de.
Tahrik demeyelim de ben dahi güzel bir dekolte varsa bakarım hetero kadın halimle.
Bana estetik geliyor.