bugün

gözlemlerimle sabit olmuş gerçekliktir. meme büyüdükçe zeka seviyesi düşmekte.

edit: çok değil iki tane meme istiyorum.
(bkz: bir teselli ver)
araştırılması gereken doğru olabilme ihtimali olan bir çeşit önerme.
memeleri yerine kafası büyümüştür.
(bkz: inek)(#10474471)
ezik bir gerçektir. zeka değil memedir kadını güzel yapan.
bunu diyen bunu da dedi: (bkz: kel erkeklerin daha seksi olması)

(bkz: en iyi züğürt tesellileri)
gerçekten çok gerekli bir tespit. çok güzel bir iş yapmışsın.
yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşın taa.. neyse
zeka olmadıktan sonra ne işine yarar meme. kadın zekiyse zaten güzel görünmesini bilir. meme boyutuyla alakası yoktur.
katılamayacağım hatta yıllar içerisinde tam tersine şahit olduğum önerme. ancaak benim mini memeli kadınkarımıza bi tesellim olacaktır tabi ki. küçük memeli kadınlrın göğüsleri daha diridir sarkması mümkün olsa da normal* memelere oranla daha az sarkarlar bu açıdan bakıldığında küçük meme tercih edilir. *
silikon yaptıracak kızlara tavsiyeler. çok büyütmeyin memeyi zekanızdan olursunuz sonra.
Hilal Cebeci akla gelince hak verilen söylemdir.
seksepalitesi yerlerde olan kompleksli hatun kişisinin ezikliğini bastırmak için tüm çabasını ve dikkatini zekasına vermesiyle sonuçlanan durumlar bütünüdür.
http://www.youtube.com/watch?v=LS9Np1WLoZU
komple katıldığım önerme. meme küçültme operasyonu ile zekileşen kadın tanıyorum.
zekaya çare yok ama memeye çare var arkadaşım önermesidir.
yarı yarıya iyi olur derim.
diger bir versiyonu da penisi kucuk erkeklerin daha zeki olmasi seklindedir.
subjektif bir tesbittir.
zekalarını bilemem ama, biraz kafası çalışan bir erkek zaten küçük memeli bir kadınla hayatını birleştirecektir.

ya da boşverin, ben küçük cicik seviyorum. *
(bkz: meme zeka ilişkisi)
yaradanın bir yerden alıp bir yere verme halidir. her kârı bir güzele vermezler sözünün anlamıdır.
memeleri küçük olan kimi kadınların estetik yaptırdığını varsayarasak pek doğru olamayan önermedir.
memeleri büyük olan kadınlar kendini sekse odaklar. bu yüzden memeleri küçük kadınlar daha zekidir.
(bkz: azıcık mantıktan zarar gelmez)
neye göre küçük, kime göre küçüktür? ben gayet ideal göğüs ölçülerine sahip çok zeki kızlar biliyorum.