bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bu tip bir kadın yoktur çünkü artık menopoz geçeli yıllar olmuştur.

efendim o memeler teyzelerin göğüslerinden bir sarkıyor ki bazen allah belanı versin teyze şunu beline dolada öyle çık sokağa diyorum.

kardeşim olabilir yaşlılıkla birlikte süner,meme sonuçta bu.tabi öküz gibi yiyip memeye depo eden depo kök havuç benzeri depo meme teyzelerde vardır.
    teyzeceiğim bak sarkıyorsun yemek artık istersen diyce ama kimse diyosun...

zordur efendim bu teyzelerin e işi zordur....
    arkadaş anlatıyor;annesi söylemiş hamamda görmüş;kadının birisi memesini omzundan arkaya atıp karnını ve göğüs altını öyle yıkıyormuş...vay anasını sayın seyirciler dedim...

korktum...
    o teyzenin kocasına da yazık...

(bkz: yürüyen meme teyzeler)
    (bkz: depo meme teyzeler)
    1 ... mosquito
  2. 2.
    masallardaki dev analari..
    kahramanimiz arkadan gider gizlice yanasip * süt icer bunlardan böylece cocugu sayip yemez dev anasi kahramanimizi, üstüne bir de yardimci olur pirensesi bulsun diye..
    böyle de kutsaldirlar iste, bir yuva kurulmasina, belki kücük kücük cocuklarin dünyaya gelmesine, kötü ejderin ölmesine, bir kahramanimizin daha devden kurtulmasina yardimci olup; cocuk dünyasindan bir prensin yokolup gitmesine, bizi kandiricak bir hayal kahramaninin daha ölmesine engel olurlar..
    anasindan emdigi süt helaldir büyük ihtimalle..
    1 ... tiriviri hanim
  3. 3.
    yaslılıgın vermıs oldugu durumdan kaynaklı olarak memelerın sarkmasıdır deyım yerındeyse de esprı anlayısı genıs sahıslar ayaklarına dolasır seklınde soylerler.
    3 ... no promise
  4. 4.
    hamamda yıkanırken birini bi omzuna birini bi omzuna * atarak dip köşe temizledikleri rivayet edilir.
    2 ... ovov
  5. 5.
    bu teyzeler oturduklarında genelde memelerini bacaklarının sütüne koyarlar.
    ... ad lucem
  6. 6.
    bronx'da karşılaşılabilecek kadınlardır.

ekleme: n.y. bronx.
    ... dabaddah
  7. 7.
    düşerler.
    1 ... pic black
  8. 8.
    (bkz: hülya avşar) tamamen artniyetsiz bir şekilde naçizane fikrimce o kadının banyo yaparken memelerini * omuzlarının üzerine atıp altını yıkadığını düşünmüşümdür hep.
    ... maddox
  9. 9.
    Memeleri, dil boyutu yaklaşık 50 cm olan kişiler tarafından yalanmamasının sonucudur. bu tarz kadınların bundan sonraki yaşamlarını "meme" olarak sürmesi muhtemeldir.
    1 ... sizofren hamsi