1. 1.
  vücudumun her zerresinde bilhassa sol biceps, triceps ve sol latissimus dorsilerimde vuku bulan arzu, istek. sanki meme severler bir tek onlar ya da meme denen uzva sahip olanlar yine bir tek onlar. bir şeyi bir yaparsın, iki yaparsın, gülersin eğlenirsin de bokunu çıkartmak nedir? aynı entryleri kelime oyunlarıyla ısıtıp ısıtıp önümüze atıyorlar, sonra ergen denince de kendilerine, rahatsız oluyorlar. bunları böyle meme uçlarından tutup tavana kanca ile astıktan sonra, uzunca bir sopaya yatıracak, akabinde tüm anonimliğin kalktığı o tarifsiz anda şrrrrrraank diye yere indirip güzel güzel sollar atıp, yumruklayıp "amınını evveliyatını siktiğim" diyerekten güzel bi şamarla yere sericen. ohhhhhhhhhhhhhhhhh çekersin o an bak sahiden.
  4 -7 ... yikanmak istemeyen cocuk
 2. 2.
  gayet haklı bir istek.

  geri zekalı tipler eleştirilince inadına yapıyor.
  bir entry yazarsın 1000 entry e bedel etki yaratır.
  olmadı birkaç tane yazarsın biter.

  solun içine etmek nedir?

  nasılsa bir şey olmaz, inadına da yaparım, sol frame i de sikerim düşüncesi başka neden olabilir?
  50 tane meme entrysi girince kızlar bunlara meme açıyor herhalde.

  ulan ne güldürüyorsun, ne ilgi çekiyorsun, ne karşı cinse bir cazibe yaratıyorsun, yaptığın ben bir hayat artığı ergenim diye haykırmak.

  iki gram beyin yoksunu boş oksijen israfları.
  1 -1 ... high voltage
 3. 3.
  gerçekten var olandır.

  saatlerdir meme geyiği yapıyor bu yazar müsveddeleri. ne olur biraz da penis geyiği yapsak, biz geylerin hiç mi canı yok. sabahtan beri meme aşağı, meme yukarı.

  ayrıca tibb slm cnm. bicepslerinden öpüyorum bebeyim, yerin varsa takılabiliriz cnm. (aman aramızda kaslın hayrullah duyarsa ikimiz de keser)
  2 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 4. 4.
  Meme geyiği yapanları bende sevmem ama meminto geyiği yapanları çok severim.
  1 ... ride the lightning