bugün

Whatsapptan Deneyelim hadi. Elliyomuş gibi falan yaparız.
Kaslı bir erkeğin memesini elleşmek daha sakinleştirici felan.

Swh.
Ellemek mi.
Ben de daha çok stres yaratan durum. Neden mi?

Ya kitle ile karşılaşırsam korkusu.

Ailede meme kanseri çok fazla.
hayır, 70 değil yüzde 74.8 stresi azaltır...
Aksine arttirir.sex esnasinda stres tavan yapar ve bosalinca bir anda tüm streside boşaltirsin.kavgadan sonra rahatlamak gibi.sen kalp hastalarinin niye o esnada kriz geçirmeye meyilli olduklarini saniyorsun.
Benim tansiyonum yükseliyor.
sanırım ben yıllardır bu nedenle stres içindeyim aq.
meme elleme süresi arttıkça stresin yüzde 100 ü de azalabilir.
O zaman evli erkekler hiç stresli olmamalı. Her gece karıların memelerine sarılıp uyuyorlar.
Kendi mememden verim alamadım da, kızlar memenizi ödünç alabilir miyim, ay pardon işte elleyebilir miyim?
Kanıtlanmış mı?
minimum % 99 azaltıyor. 70 ne ki!
bi siktir git amk denilesi teori. stresin yada azgınlığın meme elleyerek %70 azalıyorsa abazanın önde gidenisindir zaten.
Kadinlar da yapiyor bunu istemsiz. Anne kucagi hissi veriyor herhalde bilincaltinda, huzur ve güven.
saati 1 bin tl ye elletirim yok öyle bedavaya köfte.
Ne kadar iyisin ya bin tl ye hem meme elletip hem köfte ısmarlıyorsun. Cennetliksin kız
Göt ellemek %100 azaltır bu durumda.
Memeye göre değişir.
görsel
Şu scarlett varya öldürüyor her yerde karı amk.

Sabri abi gibi olacaz içerisi şampiyonlar ligi gibi.
Meme dolu bura diye.
iyi ki böyleyiz ya günah dozajını kaçırırdık o gece.
Umarım kadın memesinden bahsediyosunuzdur.
Ütopik bir paralel evrende bu fikirden hareketle suç oranlarını çok ciddi bir biçimde düşürebildiklerine inanıyorum.

Ortadoğu’da barışı, dengeli bir biçimde serpiştirilmiş 8 milyon göğüs sağlayabilirdi aslında. Hava zaten her daim çöl sıcağı, Millet boşuna sinir yapıp kendini patlatıyor.
yalan daha çok strese sokuyor şunu bi ısırsam falan diyosun hırçınlaşıyorsun sonra ucundan bi ısırık alıyorsun kafana şamarı yiyosun her şey bir anda otomatik gelişiyor.
%90 stresli olmamın nedeni bumuymuş, meme elleyememek *