bugün

en tehlikeli erkek modelidir. hadi kadınlar neyse aralarında kavga ediyorlar da sen ne diye dondan fırlamış sik gibi karışıyorsun kardeşim onların aralarındaki mevzuya? biri çıkıyor meme atması hoş değil diyor öteki çıkıp cinsel entry girmesinden şikayet ediyor. amaç ne peki? diğer sözlük kızları beni tehlikeli, aklı sikinde sanmasın ki belki bir iki tanesini efendi gibi görünerek düşürebilirim düşüncesi. bir erkek olarak sizden utanıyorum.
karşı atak olarak erkekler de bir şeyler atmaya başlar diye endişeleniyordur. he biz bundan rahatsız olmayız meme uzuv bu da netice itibari ile organ denilecek ise sıkıntı yok..
Bir meriç olarak mesajlaştığı 24 farklı sözlük kadınına şirin gözükmek isteyen erkektir. Tabii buna ne kadar erkek denirse.

Edit: alttaki meriçe bakın allah aşkına. Gözlerim yaşardı lan *
meme atman hiç hoş olmaz, inadına olsa bile. ayrıca böyle cinsel içerikli entry girilmesinden de efendi bir erkek olarak şikayetçiyim. kadınları cinsel obje olarak görmemeliyiz.
milletin işine taş koymaya çalışıyo işte. sanane ya bi salın insanları çok bilgi içerikli bişeyler görmek istiyosan git ekşi sözlüğe. seks lan burası.
Yıllardır yaptığım gözlemler sonucu elde ettiğim bilimsel bulgulara dayanarak diyebilirim ki; son 1-2 yıldır bu işi yapanlar %99 şov yapıyor ve diğer kızlara yaranmaya ve/veya artı oy kapızlamaya çalışıyordur.

Eskiden ortada iyi kötü bir sözlük vardı ve bu gibi paylaşımlar ortamı bozuyor, normal tartışmaların, başlıkların ilgi görmesini engelliyordu ama artık ortada ne bir sözlük var ne de tartışılacak konu. O yüzden artık biraz salmak lazım diye düşünüyorum.

Gittiği yere kadar takılacağız işte.

Biz batan gemiyi terk etmeyen kaptanlarız.

Sevelim birbirimizi. Sarılalım ve öbüşelim. Mucks.
(img:#1996389)
istemem yan cebime koy diyen erkektir.
Saçmalamayın arkadaşlar... meme evrenseldir. Kimin kime attığının bir önemi yoktur.
Deli misin ne boksun a ibine diye girişilen topoştur.
sürekli bi meme konusu var ben hiç görmüyorum bu memeleri neredeler?
güncel Önemli Başlıklar