bugün

çocuk gelin rolüyle tanınan kadının, 80 yaşındaki abd'li zengin adamla evlenmesi olayı.

görsel
https://twitter.com/kadra...tatus/1181536099526742016
Ortamlarda çocuk gelin ayıbı nalet türkiye pis müslümanlar dersin kim bilecek?
kadınların ne kadar midesiz olduğunu gösteren olay.
Para her kapıyı açıyormuş demek öğrendik mi tekrardan.
Babası değil, dedesi yaşında adamla evlenmiş. Vay arkadaş.

Napıyorsun kızım sen?
Para için mi, ne için? Anlam veremedim...

Millet tv'de izlediğini normalleştiriyor, bu da oynadığı rolü normalleştirmiş.

Edit: bu arada, kız evladım var, büyük konuşmak istemiyorum ama Yahu hangi aşk, nasıl olabilir aşk? Psikiatrik bir vakadır olsa olsa.
Rolden çıkamamış anlaşılan. Hayırlı gün saymalar, dede ne zaman ölüyor?
Bu bir seçimdir ve bu salt o insanı ilgilendirir.
Olumlu ya da olumsuz sonuçlarını o yaşar ya da katlanır.
Bizlere mutluluklar dilemek düşer.

Lakin, bu kadar derin bir yaş farkı olan çiftlerin, samimi olmadıkları apaçık bir gerçektir.
Aşk, sevgi unsuru dışında, çıkar ilişkisine dayanan ilişkilerdir.
Bazıları aşka, bazıları paraya, bazıları mevkiye tapar, bilemeyiz, bizi de ilgilendirmez zaten.

Ama ben yapamam meselâ.
80 yaşındaki bi adama aşık olamam, zihnim, mantığım, bedenim buna karşı koyar.
Salt çıkarlarım uğruna bi adama da, " eşim" diyemem, ne kendimi kandırırım ne de onu!
32 yaşındaki kadın istediği kişiyle evlenir, ergenlik kafasında kız değil bu niye size dert oldu anlamadım açık ve net.
(bkz: meltem miraloğlu kim amk)

Hep yapmak istemiştim.
Miras paylaşımında başını alır.
Dizinin senaryosunu yanlis anlamis.
Şaşırtmadı. Bu ülke halis öztoprakları gördü buna mı şaşıracak.
Gündüzü mutlu ve eğlenceli gecesi ise pişman ve kederli olacaktır. Tesellisi ise "bir ayağı çukurda" olacaktır.
Kadın, tarih boyunca kendini hep sahip olunan bir mal olarak kendini sunmuştur.
Bunun için erkekler de namus kavramı ortaya çıkmıştır. Alt yapısında sahip olduğunu koruma (hayvanın avını koruması) vb dürtülere girmeye gerek yok.

Bu durum (80 yaşında dedesi yaşında adamla evlenmek) sıradışı mı ekstrem bir durum mu sanıyorsunuz?
Hayır!
Bu durumun aile çevre kültür din eğitim satın alma paritesi gelir seviyesi fakirlik yoksulluk cehalet vb durumun yansıması mı sanıyorsunuz?
Hayır!
Munzur dağlarında koyun güden kezban veya Amerika'da meltem Miraoğlu olması farketmez, hepsi aynı genetik davranışı sergiler.
Dizi gerçek oldu la.
Bu kız kimmiş diye baktım. Diyarbakırlıymış.
ilk görüşte aşık oldum gibi bir şeyler söylemiş. dede fetişi mi varmış kızın neymiş anlamadım şahsen. 2*3 sene daha yaşar sonra göçer gider diye düşündüm dese keşke her şey çok daha kolay olur.
görsel

--spoiler--
3 ay önce nikah masasına oturan çiftin ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşandı.
Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa’nın haberine göre; yakın çevresine ‘çaresiz kaldım’ diyen Miraloğlu, ayrılık kararı aldı ve boşanma işlemlerini başlattı.
Ayrıldıktan sonra da Amerika’da yaşamaya devam edecek olan Meltem Miraloğlu, eşiyle yaşadığı evden polis eşliğinde çıkacak.
Meltem Miraloğlu’nun tanınmış bir kişi ile sorun yaşadığı, ondan korktuğu için Türkiye’ye dönmek istemediği de iddialar arasında.
--spoiler--

http://www.demarkaj.org/m...-esinden-bosaniyor-28539/