bugün

Ya sen nasıl birisin böyle.. Çirkef, car car car herkese laf yetiştiren, kendinden büyük küçük, kadın erkek ayırmadan saygısızlık yapabilen... Sevmeyen, sevmediği halde mıç mıç aşkım canım cicim diyebilen... Tam bir showgirl...

Erdem oğlum olurda bir gün buraları okursan.. Sana kız mı yok lan? Aslan gibi adamsın. Bırak şu saygısız kızı... Dışarda bile elini sallasan melis gibi yüzlercesine denk gelirsin..

edit: haftalar sonra dediklerimi duymuş olsa gereksin erdem.. tebrik koyuyorum sana.. nur a yürümesen iyi çünkü melis nur u yer karşim. nur garibim cevapta veremez ona, kızında başını yakma.. nur semihle doğru yolda.. sen yeni gelen aday olursa ona yürü..
Seninle bir şey olmaz melis.
kısmetse olur katılımcısı. iyi ya da kötü ama kesinlikle özgün bir karakteri var. Erkeğin eksenine girmeyi reddediyor. Erkek egemen toplumda kendini eşit birey olarak kabul ettirmeye çalışan bir kadın.
Tam adı melis buse betyakan'dır.
Gudubet, kazulet, ceberrutun ta kendisidir.
Her bölüm bir sansasyon yaratir mutlaka, 10 dakika sonra da kedi gibi olur. Bence kendisi antidepresan kullanmali
kendisi ile aynı liseden mezun olduk.

o zamanlar daha sevimli daha içten biri idi.

herkesin yardımına koşar hocalar tarafından çok sevilirdi.

ileride güzel yerlere geleceği belli idi o zamanlardan.

kendisine ilan-ı aşk teklif etmek hiç nasip olmadı ama hep içten içe uzaktan uzağa sevmişimdir kendisini.

şimdi görünce mutlu oldum. istediği yerlere gelir umarım.

edit: lan niye bu kadar eksilediniz. espri de mi yapamayacağız ?
Edepsizlik abidesi.
Biri şu kızı dövsün, dedirtendir. Bu kadar saygisiz, terbiyesiz, egoist bir insan olamaz.
Hadi itiraf edelim, edepsizliği, ya da kavgacılığı yüzünden değil; birey olarak varoluşunu en şiddetli şekilde savunmaya hazır olduğu için, paratoner gibi nefretimize hedef olmaktadır.

Türkiye toplumunun; kişilik sahibi, kendi ayakları üstünde durmayı bilen, güçlü ve dik başlı kadınlardan ne kadar korktuğunu hatırlatmıştır.
egosu tavan hanım kızımız. kim bu diye bir bakayım dedim. gördüğüm diyaloğu şu:

-sen beni izlememişsin göreceksin kim olduğumu.

yoksa izlemiyorum sözlük. işsizim ama o kadar da değil.
(bkz: o kim amk)
henüz tanınmayan birisi. karşı cinse olan ilgiyi anlıyorum homofobik olduğumdan destekliyorumda ama bu ne yokluktur arkadas baska kız mı yok bu fotografı koyup insanın göz zevkini bozuyorsunuz.
Hayatımda gördüğüm en geri zekalı kızlardan biri...Utanmadan o çirkefliği ve aptallığıyla yüzlerce kişinin izlediği bir programa nasıl çıkıp bi şey olmamış gibi gülüp sohbet edebiliyor hayret.
Kısaca şu: (#31022069)
arkadaşımın izlediği bu skindirik programa bende ancak arkadaşım gilde ikamet edince göz atabiliyorum,bunların şu saçmalıklarını ciddiye alan varsa tez vakit vura kendini böyle bir saflık bu dünyada yaşayamaz *
ayaklarının da güzel olup olmadığı merak konusudur.
iblise benzeyen, hadsiz, çirkef kişi.
Güzel, ince ve duygusal bir kadındır.
Süper ötesi müthiş itici Kısmetse olur yarışmacısı.
Erdem ucuz kurtuldu bundan. Bağırmaktan başka bildiği birşey yok.
Bir programda oynayan şahıs kişi...

ilginç olansa hala bu programların izlenebilir olması ve programdaki şahıslar hakkında sözlükte ciddi ciddi yorumlar yapılması.
(bkz: Kısmet değilse olmaz meltem)
zekada gerilik olduğunu düşünmeye sebebiyet verecek savunma ve sorulara sahip kızcağız.

her önüne gelene sen kimsin diye soruyor. yazık.

kendisi kimse artık?
prenses olmak icin erdem'e ihtiyaci yok cunku o zaten sanirim kralin kizi hshj. baska turlu aciklayamiyorum.
öf bi de bunun yuzunden herkese keeeees diyorum bi gun birinden dayak yicem bu yuzden. cunku kimim ki ben.
Konuşmasa güzel kız aslında.
dinlenip dinlenip dövmelik kızdır.