bugün

3 temmuz futbol darbesiyle malum hepimizin bildiği gibi devlet yeni futbol düzenini hayata geçirmeye başlamış ve 4 temmuzdan itibaren basın yoluyla linç kampanyası yaparak bir iddanameyle hükmü vermiştir hemde "emniyet müdürlüğü" açıklamıştır "fenerbahçe şike yapmıştır düşürün!"

Yandaş medya samayolu tv ve beyaz tv nin dün gece yayınlanan iki programından birer bölüm paylaşacağım.
Beyaz tv de dün AB bakanı egemen bağış ile rasim ozan kütahyalı arasında fenerbahçenin galibiyeti hakkında geçen konuşmada kazanılan bu galibiyetin hazmedilememesi ve aziz yıldırımın kendi isteğiyle istifa etmesi gerektiği o olmazsa zaten yargıtayca saf dışı bırakılacağını resmen canlı yayında pişkince söylemişlerdir hemen onun ardından melih gökçek açıklamada bulunmuştur.
işte o haber;
Samanyolu Haber TV'de yayınlanan, Günlük programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 'e, Viktoria Plzen - Fenerbahçe maçı soruldu.
"Hayırlı olsun, güzel bir galibiyet oldu" diyen Gökçek, Fenerbahçe'nin yurt içinde döküldüğünü ama yurt dışında iyi gittiğini ve sonunun iyi olmasını umduğunu söyledi.
"Fenerbahçe'nin yurt içinde dökülmesini yöneticilere sormak lazım" diye konuşan Gökçek, ligdeki kötü gidişin, "yönetim değişikliğini" de beraberinde getirmesi gerektiğini şu sözlerle ifade etti:
"Eski bir Fenerli olarak, Fenerliliği buz dolabında olan bir Fenerbahçeli olarak, yeniden buz dolabından çıkarmak için Fenerliliği, inşallah yönetim değişir. Biz de Fener'e döneriz."
Gerçekleşirse Fenerin küme düşmesiyle sonlanacaktır.

(bkz: ankaraspor)
(bkz: ankaragücü)
ankara' da istediği gibi at koşturan gökçek' i kadıköy' de üzerler. inşallah hayal olarak kalır. bak bunları beşiktaşlı halimle yazıyorum amk, süper lig' i seyretmeyi bırakırım.

ama bir de 55 bin taraftarın aynı anda ağız dolu sövmesinin hayali de güzel.
fenerliler için kabus olur.
fenerbahçe karagümrük derbisi ile sonuçlanacaktır.
ve ben ilk defa karşı tribünde olacağım!
güncel Önemli Başlıklar