bugün

karşı karşıya televizyonda tartışmayı istediğim en büyük manupülatör.
17 yaşındaki -kızla yaşıtım lan- kızın fotoğrafını koyup rencide etmeye çalışan fetocu başkanımsı.
Ulan sanane, sanane be adam. Senin yaptığın tamamen şerefsizlik. isteyen istediğini yapar, gider içer de sıçar da sanane amına koyum? Senin gibi başkanı hangi mal seçti anlamam ki. Dünyanın en iyi başkanıymış ay oymuş buymuş diyenlerin ağzına bir geçireceksin ömür boyu susacaklar.
Geberin.
ankara'dan nefret etme sebebidir kendisi. bir de bunu seçen bir halk var orada, onlara ne demeli acaba?
işi gücü bırakıp halka tehditler savuran insan sureti. kendini padişah falan zannediyor zannımca. diğer türlü "seni affediyorum." (tehdit yoluyla özür dilettiği için) cümlesinin başka bir manası yok benim için.

bir de fotomontaj olmadığı kabak gibi meydanda olan fotoğraflara "fotomontaj. aksini iddia edemeyen şerefsizdir." gibi cümleler kullanmış. yapma etme melihciğim. bir zamanlar başbakan da "pkk ile görüştüğümüzü iddia eden şerefsizdir" demiş, birkaç yıl sonra da "evet görüşüyoruz, sıkıntısı olan bana söylesin." tarzında bir şey söylemişti. şimdi yarın öbürgün bu fotoğrafların montaj olmadığı meydana çıkarsa sen de zor duruma girme yani canım benim.

ek olarak, başbakan da kendi söylediği sözlere binaen kendisini eleştiren 22 yaşındaki bir genci savcılığa vermişti.

(bkz: akp diktatörlüğü)
(bkz: bastırma politikası)

unutmayın, sizi oraya getiren halk aşağıya indirmesini de bilir.
5 dakika içinde özür dilemezlerse savcılığa vermekle tehdit eden türkiyenin başkentinin belediye başkanı. ya gerçekten çok boş vakti var ya da canı çok sıkılıyor. yazık benim ülkeme ne hale geldik. ama bunlar hep ileri demokrasi.
kaşarın birinin attığı tweet nedeniyle tutuklanmasıyla sosyal medyada linç edilen kişilik.

edit; o kaşar kişiliksizinin dostları sözlükte cirit atıyor.
çok ilginç adamdır ama bazen saçmalıyor.
twitterdan ergenlerle kavga eden belediye başkanıdır. koskoca belediye başkanı twitterdan milletle kavga ediyor.

https://twitter.com/06melihgokcek
uçmuştur.

merhaba diyene, mahkemeye veririm diyor. kaç yasındasın yahu, sadece eleştiri yapan çoluk çocuğu bile mahkemeye vermekle tehdit ediyor. ama komik adam, böyle çizilmiş bir karakter gibi gülümsetiyor.

ulan bi tip hareketleri bir chp veya mhp'li yapsa çapsız ilan edilir, günlerce dalga geçilir şakirtlerce. ayrıca nasıl bir adamsa tayyip erdoğan bile, muhtemelen kendisini pek istemese de başka birini aday gösteremiyor...
twitter adresinde herkese "savcılıkta görüşürüz", "ihtaren bildiriyorum özür dilemezsiniz savcılığa veririm" diyen belediye başkanı. adam iyice çıldırdı. her an sizi de evinizden aldırabilir.
twitter hesabına baktım da bu kadar olumsuz sözlerle nasıl vakit geçiriyor, hangi ruh haliyle dolaşıyor, insan olamaz bu ya da iyice taşlaşmış kalbi.
(bkz: siyasetin ajdarı melih gökçek)
(#18839011)
Twitter sayfasını okuduğum ilk 5 dk'da ciddi ciddi önce fake zannettim..

Öyle bir üslubu ve tarzı var ki afalladım resmen,mynet chat odasındaymış gibi sürekli laf yazıyor.

5 DK içinde fake olduğunu ispatlamazsan şerefsizsin.Mahkemeye veriyorum,şuan savcıyı aradım,aha çalıyor,özür diliyor musun.

Kafa bu,mantık bu.

Hakkaten sabah sabah çok şaşırdım hiç bu kadar dejenere bir hesabı olduğunu tahmin etmiyordum.
bu adamı tanımayan birisi attığı twitleri okusa ankara belediye başkanı olduğuna asla inandırmazsın.
Melih Gökçek'in AĞLAYABiLME iHTiMALi'ni benim aklım havsalam almıyor: Hayal bile edemiyorum...

O hale getirmiş ki bizi, Melih Gökçek'in mağdur edilip 'ezilen adam' olabileceğine ihtimal veremiyoruz. Vah vah!
http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%B6k%C3%A7ek-401090/
siyasetin ajdarı.

evet biz rakı içeriz ama, rakıyı HELAL SUYLA içeriz başkan.
ankaralıların baştacıdır kendileri. yoksa bunca zaman niye seçeceklerdi, salak mı bu ankaralılar?
melih gökçek ankara büyükşehir belediye başkanı. bu insan bu kadar çok sevilmese 4 sefer üst üste belediye başkanı olmazdı. bunu en iyi ankara halkı bilir melih gökçek oyunu kuralına göre oynamasını bilin bir başkan inanılmaz bir edebiyatı olan bir kişilik. işini devamlı sağlam kazığı alıyor. tv programlarında elinde belge olmadan kesinlikle konuşmuyor. karşısındaki rakip kim olursa olsun laf edebiyatı ve çene çok sağlam tartıştığı rakibini anında ekarte etmesini çok iyi biliyor. şu unutulmamalıdır melih gökçek in karşısına her adam çıkıp konuşamaz. çıkacak adam bir ay önceden antrenman yapması ve dersine çok iyi çalışması lazım. yoksa başkanın karşısında madara olur.
akp'lilerde bile bu adamı hiç sevmeyen azımsanmayacak kadar geniş bir kesim var. tehdit, şantaj, korkuyla olayı götüren bir adam.
sözlüğe gelse liseli damgası yiyecek, başgan.
siyasal bilgiler fakültesi mezunuymuş.

ulan adamla aynı okuldan mezun olacaz ya, vay amk.
10 dk dır hakkında makara yaptığımız bir garip adam. önce ekşide redhackten yediği ayarı gördüm, adam hırs yapmış oturmuş bir şeyler yazmış. liseli tipi yazı stayla şeklinde. merak ettim twitterına bakayım dedim, paso birilerini savcılığı veriyor amk ahhahahahahahahahahahahaa. kendisinin çoluğu çocuğu karısı falan var mı bilmiyorum ama benim babam twitterda bu kadar makara konusu olacak ve karşılığında "sana 5 dk süre veriyorum özür dile yoksa savcılığa veririm" diye cevaplar verecek, kahrımdan ağlarım, dünyadaki varlığımı sorgularım, bana bu babayı mı hak gördün diye yaradana isyan ederim ulan.
tartışmasız dünyanın ve türkiyenin gelmiş geçmiş ve gelecekte de en büyük başkanı. keşke dünya başkanlığı diye bir kurum olsa ve o başkan melih gökçek olsa dedirtir bu efsanevi zatı muhteremin fantastik ötesi kişiliği.
an itibariyle millete ''şurada okumuyor musun adın şu değil mi?'' minvalinde tweetler atarak savcılıkta görüşeceğiz diyor. vay arkadaş. bu kadar bol zamanının olması, ankara'nın hizmet yönünden ne durumda olduğunu gösteriyor. saat sabahın 2 buçuğu, adam nelerle uğraşıyor.
https://twitter.com/06mel...status/308367509965402112
https://twitter.com/06mel...status/308370504895578112
https://twitter.com/06mel...status/308365508376399872

cia'den midir nedir.
güncel Önemli Başlıklar