bugün

fetöcünün önde gideni bu herif. demek böyle yaptıği için hala dışarıda gezebiliyor.
Reis-i cumhurumuzun kendisine s.ktiri çekerek tek iyi yaptığı şeydir.
ankara'yı parsel parsel satan kişi denmektedir. sonuç olarak görevden alınmış.
bunu ben demiyorum, TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanlığı Yüksek istişare Kurulu üyeliği yapan, akp de yüksek mevkilerde görev yapmış biri diyor.
valeybol yazmış lan. asdkjh.
(bkz: deep throat)

Bu nerden geldiyse aklıma?

Bir çıkarım makinasıdır.

Ent.
Boş damacana şişesi.
Frank gibi tipitiplerin akıl hocası şüphesiz.. Ankarayı fetöye parselleyen ve akpliler tarafından abartılan overrated balonudur aynı chplilerin abartıp şişirdiği ekrem imamoğlu gibi..
ankara'yı peşkeş çeken, hayat kadınlarının bile saygı duymadığı gelmiş geçmiş en kötü belediye başkanlarından biridir. dünyanın parasını dinozorlara yedirmiştir. daha fıskiye kelimesini bile söyleyememektedir. ağır fetöcüdür. zeka namına bir şey yoktur kendisinde.

badeci frenk üzümlerinin fesli popcorn ile biricik üstadıdır.
türkiye'nin başkentini yıllarca yöneten kişi. düşünün yani... bu insanları eleştirmek aslında haksızlık, bu insanlara oy atanlar eleştirilmeli. bir de görevden alınmasını halkın idaresine oyuna saygısızlık diye demokrasi saçmalamasıyla karşı çıkan eleştirenler yok mu? asıl bu insanların seçilmesi demokrasi ayıbıdır. örn: oy kullanarak estetik operasyona rekonstrüktif ve estetik cerrah değil de nalbant girmesi kararına karşı çıksak demokrasi düşmanı mı oluyoruz, halkın iradesine karşı mı gelmiş oluyoruz, nalbanta hakaret mi etmiş oluyoruz? ankara istanbul vb büyük şehirleri onlarca yıl idare eden ve milyarlarca dolarlık harcamalar sonunda büyük şehirlerin geldiği noktaya bak. betona gömülmüş şehirler, çarpık ve yanlış kentleşme, en ufak bir yağışta, depremde çöken ulaşım alt yapı, yapboz tahtasına dönmüş projeler, yok edilen bir arada yaşama kültürüyle kent kültürü, insanların değersizleşen sosyal sorumlulukları, yanlış ve hatalı ulaşım projeleriyle çökmüş işkence haline gelmiş trafik vs. vs. vs. ne çocukların oynayacağı parklar, ne bir felakette toplanma yaşam alanı, ne hastane sağlık hizmeti her şeyi yok ederek şehir dışına çıkardılar. çocukların insanların ayağına toprak değmiyor, çim değmiyor.
Hahahahaha adı bile tahrik ediyor beni ya. Jelibonların efendisi, ya sövesim geliyor aloooo.
Elinde ne gibi kozlar var da bu her türlü pisliğe bulaşmış adama kimse dokunamıyor acaba.
2018 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden eşi ile avukatları adına aldığı ve halen kullandığı dubleks konutlar Mansur Yavaş'ın açtığı dava sonucu satışında usulsüzlük tespit edilerek tekrar ABB'ye devredilmiştir.
https://tinyurl.com/3vh4hyb3
Tutuklanması gerekiyor. inanılmaz yolsuzluk yapmış adam. Hâlâ dışarıda olması şaka gibi!
o tapu iptali ve tescil...en güzeli.
o tapu iptali ve tescil...en güzeli.
Bi de oğlunu Ankara belediye başkanı yapmak istiyor kaldığı yerden devam etmek için Armağan Çağlayan'ın programına çıkmış yine Osman Gökçek. Dinlemedim tabi, o kadar sabrım yok.
(bkz: ankaralıların melih gökçeği arıyoruz demesi)
Umarım beterin beteri olursun. Umarım dalga geçtiğin engelli insandan çok daha zor günler yaşarsın.

https://www.instagram.com...tdC0/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==
az evvel twitterına bakayım dedim. çok ciddi psikolojik sorunları var sanırım.
Silivri'ye yollanmayı hak eden esas kişilerden biridir
Ama nedense ceza almıyor.
Herifin elinde kim bilir ne kozlar var. Yoksa bunun fetöye olan aşkını bilmeyen mi var. Taşağı yeten varsa alsın içeri.