bugün

susuz DENiZ gibidir.
3-4 ay içinde ankaralıların göreceğidir.
şahsım adına konuşursak 20 yaşındayım ve bu herif ben doğduktan bir yıl sonra ankara büyükşehir belediye başkanı olmuş yani 1994 yılında. neslimde ki diğer insanlar gibi ben de kendimi bildim bileli bu adamı belediye başkanlığı koltuğunda görmekten bıktık. az öte de dur ya. 20 yıl nedir arkadaş. yine adaydır ve üzülerek söylüyorum bunu maalesef seçimi kazanma şansı oldukça yüksektir. sevgili ankaralı kardeşlerim bu adamdan kurtulmanın tek yolu sandıktır. ankaranın makus tarihini yenme zamanı gelmiştir. melih gökçeksiz ankara nasıl olur ? mesela şehir dışında okuyan ankaralı öğrenciler otobüslerde hak ettikleri gibi indirimli kartları kullanabilirler. zira gökçek yönetimi buna izin vermiyor. illa ankarada yaşayacaksın da falan da filan da bir sürü bahane sunuyorlar. devletin üniversitesinin bana verdiği öğrenci kimliği öğrenci olduğumu kanıtlamaya yetmiyor. lan sen kimsin diyesi geliyor insanın.
sayın gökçekin sürekli eleştirdiği karayalçının inşaatını başlattığı metro bir türlü bitmemiştir. şehirde sürekli bir şantiye havası vardır. melih gökçeksiz ankara da kim bilir belki de bu metro tamamlanır da ankaralı rahat bir nefes alır. zira ben çok sıkıldım. söyleyeceklerim bunlardır. saygılar sözlük ahalisi.
dumansiz hava sahasidir.
oh miş.
kanatsiz kus, kabuksuz tospaga gibidir.
Kulağa hoş gelendir.
umrumda değildir. ben orada yaşamıyorum ne de olsa.
çok sıkıcı olacaktır.
kadir topbaş'sız istanbul gibidir yani süperdir lan!
ankara yı daha bir sevmeye neden olacak olandır.
güncel Önemli Başlıklar