bugün

3 kasım'da attığı twite koyduğu ekran görüntüsünün yukarıdaki kısmına dikkat edilince anlaşılan durum.
galeride takılıyor galiba genelde..

https://twitter.com/06mel...status/264501962400231425
görsel
eğer gerçekse buradan iletmek istediğim bir şey var: tez zamanda intihar etmeni bekliyoruz.
lütfen son nefesini de al git, öksüz bırak bizi. duygu sömürüsü sizin işiniz gerçi pardon.
gayet normal durumdur. her vatandaş gibi iş dışı saatlerde o da sözlüğe yazabilir. garip olan ne ?
not: ben değilim.
zaten bu ara sosyal medyaya takılmak olmuştur işi.
uludağ sözlük'te neden takıldığının cevabı sanırım daha önemli.

neden? çünkü türban ve dincilik karşıtı görüşlerini geçtiğimiz günlerde ekranda bir programda ifade eden sanatçı serra yılmaz'ı sözlükler arasında en kadın düşmanı, en bel altı ve en gerici biçimde ifadelerle aşağılayan sözlük burası oldu.
melih gibi biri böyle bir olanağı neden boş geçsin?
ve sözlüğün gericileri böyle bir "gurur"la nasıl övünmesin?
olağan durumdur. kendisi sosyal medyayı en aktif kullanan başkanlardan biridir. lakin gelin görün ki nickini tahmin etmek imkansızdır. zira sözlükte o kadar troll var ki...
eğer doğruysa lütfen buraya da baksın. (bkz: en ağır küfürler).
(bkz: allahım benim ömrümden al rteninkine ver) gibi başlıkların açılma sebebidir.
uzun süreli "kafa izni" almak için yeterli sebeptir. *
Twitter'ı kuşattı. Yetmedi bir de uludağ sözlüğü kurban etmeye kalkıyor. Hadi her yeri içki-sigara ve muhalefetten temizliyorlar. Bari internet ortamını kirletmesinler. Sinirim bozuldu.
yoksa...

(bkz: rosava)
Toplu yazar istifalarina hatta intiharlarina sebebiyet verebilir. Aman diyim...
aramızdan birini mahkemeye vermişse kanıtlanacak olan olaydır.
melih gökçek 1689. nesil bir yazar.
(bkz: koştursun efendim sözlükte) *
(bkz: eksileyeni savcılığa veririm)
melih gökçek benim arkadaşlar, daha doğrusu ben oğluyum, babama laf atıp durmayın, hepinizin amına koyarım o kadar.
böyle değildi bu çocuk. işi falan mı bıraktı? vakit bulup sözlükte takıldığına göre.
görsel
doğrudur.
görsel

bilinen bir gerçektir. evet.
'kendisine herkes iiiiiii melih diyor haberi var mı acaba' dedirten başlık.
yazar olma ihtimali yüksektir.
Bunu okuyorsan

lütfen istifa et.
Facebook ta Melih Gökçek e hakaret eden kişi diye başlık açıp kendine hakaret edeni bulmaya çalışıp sonra savcılığa verirdi kendisine hakaret edeni.
uludağ sözlükte yakışıklı ve karizmatik erkeklerin de olduğunu gösterir.
https://www.youtube.com/watch?v=7dwtjw2YqU4