bugün

çok daha erken sonlandırılabilecek bir seçimi uzatıp sabahın köründe bitirip, yüzde 2 kadar bir oyu 4 saatte açıklayıp hile hurda yapan, oylar akpye ayarlanıncaya kadar sesi soluğu çıkmayan melih efendinin şimdi gururla çıkıp "ben başgan oldum ehe, hile yaptı diyecekler, inanmayın" dediği durumdur. hadi hayırlı olsun.

edit: melih gökçek konuşmasını bitirir bitirmez, oylar birden yüzde yüz açıldı. oooh şansa bak ya.
AKPlilerin ne kadar onursuz olduğunu göstermiştir. Ayan beyan hile ortadayken adam hala kıskananlar çatlasın diyor. Sizin sahte müslüman kalıbınıza tüküreyim ben. insan en azından bir "ya bu işte bir gariplik var tamam akplyim ama bu kadar olmaz saatlerdir iki oyu sayamadılar" diye birazcık insan olduğunu gösterir. Nerdeee. Taptıkları adama bak seçmenini al.
ak partililerin desteğiyle inşallah olacaktır. ankara olmasa da biraz daha doğuda, çemişgezek'te kesin mümkündür.
(bkz: Allah korusun).
ankara'lı kerizler para biriktirsin önce biraz. sonra seçilir.
imkansızdır. ankarada satılacak yer kalmadı ki adam tekrar başkan olup ne yapacak.
ankapark'ın da batmasıyla Gökçek'e düşen, butik bir lunapark açıp başına geçmesidir. çok arzu ederse, eski günlerin hatırına akpli olduğunu beyan eden müşterilerine keyfi indirim uygulayabilir.
Ankara' yı parsel parsel sattığı iddia edilen adamın, değil Ankara belediye başkanlığı, ankara' da mahalle muhtarlığına bile aday olması mümkün olmamalıdır.

Biz demedik, onlar diyooo!
erduvan faktırı çekmemişmiydi bu elemana. akepeliler yürek yemiş erduvanın kovduğu adamı savunuyorlar.
sizin paranızı erdoğan ödüyor şerefsiz aktroller sahibinize biraz sadık olun.

başkanlığı falan geçtim en kısa zamanda kendine amerikadan ev baksın, erduvan gittikten sonra 'silivrinin' kapıları ona ardına kadar açılacak.
ensesinin kökünü görürse bir daha belki.... görür...
Yandaşlari da listelensin hele bi.