bugün

reis'i çıldırtacak melih gökçek hamlesi.

öyle az buz da değil, 200 biner lira prim verecekmiş başkan.
görsel

adam resmen asrın liderimizle kafa buluyor.
hem istifa etmedi, hem prim konusunda öne geçti.
valla helal olsun.

edit:
birileri de "cebinden mi verdi" demiş. bunu diyenler de aktroller. ulan siz değil misiniz "reis yabdı, yol yabdı, tünel yabdı" diyenler. onları cebinden mi yaptı erdoğan?
erdoğan'a gelince "yol yabdı", melih'e gelince "cebinden mi verdi." tabi bir kurnaz sizsiniz.
nasıl da eziyor melih...
melih gökçek'in prim peşinde olmasıdır. vereceksen sessizce ver.
"dilerseniz o makama ben geçeyim, sizi rahatlatayım" derken bence başbakanlığı değil, başkanlığı kastetmiş kişi. olum çok pis şeyler dönüyor yeminle. çılgın kozlar var belli ki. pazarlıklar, restleşmeler muazzam. kim kimin ipini çekecek, sonuç nereye gidecek, ne kadar kirli çamaşır ortaya dökülecek göreceğiz.

kim ne derse desin bu adamlara maddi destek olması sevindirici.
Melih iyi misin diye sorulması gereken olay.
haklıdır. bir muvaffakiyeti teşvik maksatlıdır.
Yanlışı düzeltelim primi veren Melih gökçek'in şahsı değil Ankara Büyükşehir belediye meclisidir. Dün programı izleyenler de zaten konunun böyle olduğu Melih gökçek'in de başlıkta bulunan görselde bulunan ibareyi değiştirdiğini bilir. Belediye kanununda bulunan bir maddeye dayanarak verilecek olan primdir. Melih gökçek'in cebinden verdiği para değildir. Evet.
Buda gider ayak duygu kasıyor.
Her ne kadar incelik gibi görünsede Bariz reklam kokan harekettir.

Şunu diyeyim Melih gökçek'in istifa etmesi akp nin zararına olur. Ankara'da oy kaybı yaşanır ki ankaranın %70 i belediyecilikten memnun.

Bunlar hep akp iç hesaplaşması yaşanması dileği ortaya atılan dedikodu goygoylari.
maksat prim vermek değildir; kendine prim yapmaktır.
iste halkin adami. Ben ezelden beridir melih basgani cok severdim, simdi evlenme teklifi etmeyi dusunur hale geldim.
Selam olsun sana koca yurekli basgan. Ol de olelim, oldur de oldurelim.
200 bin lira ise çok az. Euro cinsinden olmalı.
bence yakında melih'in tayyip'ten istifasını isteyecek ahanda buraya yazıyorum.
hakkettiler verilsinde melih gökçek başka bir amacın peşinde gibi geldi bana.
200 biner lira prim mi verecekmiş. melih efendi bu kadar parayı nasıl kazandı acaba?