bugün

sonsuza yakınsayabilecek olan eylem.

sonsuza yakınsamak terimini anlamayanlar için düzelti:
sonsuza yakınsamak, limit sonsuz demektir. illa ki ingilizcesini mi yazmak lazım? bu ne ayar sevdasıdır arkadaş, anlamadım gitti. matematikçi çağırın şu başlığa, fenalaşıyorum...
kısa bir matematik işlemiyle;
fonksiyon: f := f(x)= melih gökçek in dayak yemesi
x: eşek
a: su,
olsun.
=> "x->a iken f-> &*" yani fonksiyonumuz ıraksaktır ve meali "eşek suya giderken(su bulamayıp susuz gelirken) melih gökçek in dayak yemesi sonsuza gider"dir.

görülüyor ki hiç bi poka yaramayacak şeyler saatin 3'ünde melih gökcek için matematik kasmak bana kalmış. niye geriyorsa. dövün gitsin anasını satayım. ne lan benim cektiğim.
(bkz: esege sordum haberler iyi)
daha da fenası için: melih gokçek'i godot gelinceye kadar dövmek.
Eşek sudan geldikten sonra su olmamasından dolayı eşeğinde melih beyi şey etmesiyle sonlanacak eylem...

Şey : dayak atmak... başka birşey değil...
yine akıllanmaz! cümlesinde gizli özneyi oluşturan malum i.melih gökçek'e söylenmesi muhtemel olan, bilindik deyimsel cümle...
(bkz: pişkin)
bahsi geçen olayda yürüme mesafesindeki bir su kaynağına ulaşabilen sayın gökçek değil, eşektir. dolayısıyla bir dahaki yerel seçimde bu eşeğin de adaylığını koyması durumunda oylarımız kimedir, bellidir. *
gerçekleştiği takdirde ardındaki % 46 lık seçmene ayıp olmayacaktır. %46 lık seçmen melih gökçek e ya ada melih gökçek için oy vermemiştir.
D: Seni eşek sudan gelene kadar dövecez
M.G. : iyi ama hangi su
D: Ben bilmez arkadaş. Ankara'nın suyunun içine etmeden düşünseydin.
M.G. : Ama bu dogal bişey napabilirim ben!
D: Gimat, demetevler de mi dogal! evlere gelen çamur da mı dogal! niye dinlemedin hiç bi uzmanı
M.G. : iyide onlarda herşeye bi yorum yapıyolar asaplarım bozuluyo
D: o zaman saldım eşeği suya en yakını şimdilik kırıkkalede, bizde başlayalım gari dimi..
ikisininde ölümüyle sonuçlanabilecek olay. bakınız; o eşşek suya gitmek için o kadar yolu tepinicektir fekat su bulabilecek midir? hayır.bu durumda eşşek muhtemelen eşşek cennetine uğurlanacaktır.bir türlü gelmeyen eşşekten haber kesilir.bu arada susuz kalan halk melih gökçeğin hücre içi sıvılarını emmek için hücüma geçmiştir. dövmek için yola koyulan halk bunun daha yerinde bir karar olduğunun farkına varır.*bir deri bir kemik kalan melih gökçek hayata gözlerini yumar yummasına fakat akıllara takılan soru melih gökçeğin de mi eşşek cennetine gideceğidir.
ankara'daki su sıkıntısına istinaden ankara'da ikamet eden vatandaşların Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e vermek isteyebilecekleri cezadır. Ancak kamu görevlisine fiili saldırı suç teşkil edeceğinden faillerinin hapis cezasına çarptırılmaları kuvvetle muhtemeldir. Öte yandan, çoğunluğun yaptığı hata da olsa doğru sayılır mantığından hareketle cezai yaptırım gerektirmeyecek bir durum da ortaya çıkabilir. Başka bir öte yandan, dayak esnasında dayağı atan topluluk akplilerin karşı saldırısına da uğrayabilir. Belediye motorize ekipleri direnç gösterebilirler. Böyle uzar gider...
(bkz: Ankaralılar tatile çıksın)
su olmadığından ötürü eşeğinde yolunu şaşıracağı zira olanın melih gökçek' e olacağı(ki müstehak) olaydır.
melihin "allahtan" yardım isteyeceği dayaktır.
(bkz: iste bunu seviyorum da da dat daaaa)
şayet eşek suya kızılırmak a gitmişse ve kızılırmak ın bol arsenikli şebeke suyundan içmişse sonsuza kadar sürecek olan eylem. çünkü o eşek sudan dönmez. son pişmanlık neye yarar herşeyin bedeli var değil mi melih bey?
(bkz: cok guzel hareketler bunlar)
çankaya civarındaki pek çok kişinin rüyalarını süsleyen, tck'ya göre suç olan bir eylem.
(bkz: düşünüyorum öyleyse varım)
kendisi önceden baraj seviyelerinin düşük olduğunu farkedip,böyle bir şeyin olacağını düşünerek, göksu parkını yaptırmıştır.* *
(bkz: evet! evet! evet!)
(bkz: melih gokcek i azgın eseklerle suya gondermek)
eşek sudan geldikten sonra da dövmeye devam edilebilir.
(bkz: burada su atlas okyanusu alınmıştır)
WWF kuruluşunun kesinlikle karşı çıkacağı ve dava açacağı eylem. (bkz: WWF)
sevap sayılacak bir olaydır.