bugün

melih gökçek öyle bir benimsetmiş ki kendini herkes Ankarayı ve belediyeyi onun zannediyor.

yine karayalçınla yarışsın yine melih derim ama melih doğru bir seçim değil zorunlu bir seçim.

ankarada onun değil.
son derece haklılardır. araçların gecikmesi, otobüs ağazına kadar doluyken daha da doldurulmaya çalışılması küfürü hakkeder. ve hakkı olarak ulaşım özgürlüğü olduğu için o otobüslere binerler ve binecektirler de. öyle oy vereni bindir oy vermeyeni indir olmaz öyle şey!
eşşeklik yapıyorlardır. melih o kadar çaldı mı yahu? baksana otobüsleri bile var.
ankara'da deniz olsa gemiciklerine de binip küfredecek kişilerdir.
otobüs şirketleri onun mu amına koyim devletindir. tamam malı mülkü olabilirde halk otobüslerininde sahibi değildir bokunu çıkarmamak gerekir bazı şeylerin. arkadaş ne verici milletiz ya koca otobüsleri iki dakikada melih beye verdik..
araçlarıda zimmetine geçirmeye başladıysa yediği küfürlerin haklı olduğunu tekrar ispat etmiştir.
o araçlar melih gökçek'in değil halkındır. halkın araçlarında halktan para alan devlet utansın.
O araçlar halkın araçlarıdır arkadaş.belediye ve belediye yöneticileri halkın kanını emmekle görevli değildir halkın refahını sağlamakla görevlidir.
o araçlara melih gökçek para mı saymış.
hem taksi fiyatlarını bilmeyen birinin ortaya attığı lafta bir güzel. yüzde 13 zam geldi taksilere, farkında mısın?
küfredip vergi ödeyen kişilerdir .
melih gökçek i eleştirip bizzat kendisine binmek gerekir. Yanlış yapıyorlar efenim..
ben oluyorum bizzat.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
(bkz: melih gökçek in araçları) ney lannnn.
araçların melih gökçek'in değil, bir yönetim birimi olan ankara büyükşehir belediyesinin olduğunu bilen vatandaştır. melih gökçek de gün gelecek koltuğu bırakacak ama o otobüsler ve belediye her zaman kalacaktır.