1. 1.
  https://twitter.com/06mel...status/913117339926892544

  Matematiği yemiş yutmuş,bu nasıl hesap lan...
  ... elannale
 2. 2.
  Her şeyi geçtim de “marlboro” yu doğru yazabilmiş olması beni baya şaşırttı.
  2 ... flat head
 3. 3.
  Yapacağım fedakarlık günlük bir tek sigara parasıymış.

  Ama ben sigara içmiyorum kardeş o ne olacak? Kaldı ki yüzde 40 diyoruz sigara dükkanı açarsın o paraya.
  2 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  ben tatmin oldum(!)
  1 ... bedreddin
 5. 5.
  birincisi mtv her sene %15 artacak diye bir kaide yok. kanunun üst limitiydi %15, onu aşabilmek için yasa değiştirdiler.

  yani sana kanun sike sike %15 zam yapacaksın dememiş, istiyorsan hiç yapma istersen indirime git istersen hic mtv alma sorun değil ama "zam yapacaksan da %15 ten fazlasını sana yaptirtmam, halki zora sokturtmam" demiş.

  ikincisi sevgili kardes, halkin cebindeki bir tane sigara parasına göz dikene kadar şu milletvekilligi ve imamlık muesseselerini ucretsiz yapsak nasıl olur ?

  mesela din gönül işi sonuçta, pekala bir camiyi cemaat temiz tutabilir, güvenliğini saglayabilir, veya cemaat 300 kisiyse kisi basi 10 lira atarak bi imam maasini çıkarabilir aylik olarak. bunu niye devlet karsiliyor ? hadi camiden elektrik su parası alma eyvallah da imamın masrafı niye devlete kesiliyor ?

  cumhurbaskanligi sarayinin aylik elektrik faturası kaç paket marlboro parasina denk acaba ?

  ülkeye sokulmuş en büyük kazık olan osmangazi koprusunun yillik bu ulkeye zarari marlboro firmasinin total değerinin % kaçına eşit acaba ?

  sayin bulent arinc'in bahsettiği su fetoye peskes cekilen parseller kac dönümdü, üstüne ne kadar tütün dikilirdi, o tütünlerden kac paket sigara yapilirdi ?

  sayin gokcek bunlara bi cevap versin hele, MTV işi sonraki iş.
  1 -1 ... kullanilmayan hesap