1. 70.
    yarım saat olay cikaran, sayactan baska konuya girmeyelim diyen insan karayalcin donemini kotulemeye basladi, ikinci bitişim..

surekli chp yi kotulemeye basladi, i.m.g.

"yarim saat konustunuz" dedi bir de an itibariyle, ucuncu bitişim..
    8 -1 ... wad ar yu tolking ebat yu
  2. 71.
    (bkz: yamyamlar sizi)
    2 ... benim amcamin cevresi genis
  3. 72.
    i.m.g'ye kacinci ayar oldu ya hu, sayamadım.!

meger verdigi degerler etüd çalışmasıymış!
    5 -2 ... wad ar yu tolking ebat yu
  4. 73.
    k: almışlar mı peki?
    i: hayır!
    k: ee?
    i: ama etüd yapmışlar?

!?!??!!
    6 ... ciyzis kirayzs
  5. 74.
    bazı safların kemal kılıçdaroğlunun nasıl morardığını göremediği karşılaşmadır.
    melih resmen oturtmuştur chp zihniyetini ve kemal kılıçdaroğlunu.
    5 -28 ... bayram sabahi gelen aci haber
  6. 75.
    yiğit özgür karikatürlerine dönen tartışma :

kk : dünyadaki en pahalı sayaçı ankara halkı kullanmaktadır . sebebini söyler misiniz ?
    img : karayalçın pahalı saçay alacak ben biliyom olm .
    6 ... mavici
  7. 76.
    i.melih gökçek'in kılıcdaroğlu'nun sözünü hiç kesmiyosunuz hep benimkini kesiyosunuz dediğinde cocuk gibi ağlamaya başlıcağını düşündüğüm yüzleşme.

(bkz: ayşegül hanım lütfen bana da söz verin)
    5 ... cakaf
  8. 77.
    iddialardan ve cevaplardan ziyade konuşma şekli ve üslubu ile melih gökçek'in ne kadar itici bir şahsiyet olduğunu gösteren tartışma. ankara seçmenine şaşırdım kaldım doğrusu.

(bkz: bazıları itici sever)
    8 ... inisiyatif7
  9. 78.
    sözlükten takip edince bir bok anlaşılmayan ve sözlükle ilgili fikir veren tartışma. şu yazılan 3 sayfayı tek tek okudum. herkes kendi yandaşı olduğu kişiyi savunup diğeri g*t oldu mu diyor ne oluyor kardeşim? bir entryi okuyorum melih gökçek morardı, afalladı diyor. hemen altındaki kılıçdaroğlu bozardı diyor. altındaki tekrar melih gökçek g*t oldu diyor. 3 sayfa aynen bu şekilde devam ediyor. burdan anlıyoruz ki uludağ sözlük fazlasıyla heterojen bir yapı ve bu tarz tartışmalar sözlükten takip edilince hiç de objektif olmuyor. şunu rahatlıkla söyleyebilirim yazanların yüzde 70'i siyasetten de tartışmanın içeriğinden de bir halt anlamıyor futbol maçı ya da semra kaynana-sinem kavgası izler gibi gol oldu olmadı şeklinde yorumluyor...
    5 -1 ... trink
  10. 79.
    kemal kılıçdaroğlu'nun tek bir sorusuna cevap alabildiği müsabaka. onda da melih gökçek sıçtı zaten...
    4 ... anything is possible