1. 120.
  melih gökçek tam anlamıyla rezil rüsva olmuştur. kemal kılıçdaroğlu doğalgaz konularında enerji denetleme kurlunun belgelerini gösterirken melih gökçek bunun konuyla alakası olmadığını söylemiş bi yandan da boncuk boncuk terlemeye devam etmiştir. hatta uğur dündar bi ara melih beyin mikrofonunun sesini kısın demek zorunda bile kalmıştır ve böyle bir adam 15 yıldır başkentin belediye başkanıdır. yazık...

  edit: ayrıca melih gökçek konuyla çok alakalı(?) olarak murat karayalçın'dan konuşmaya başlamıştır. kanımca tayyip erdoğan'ın memlekete tek faydalı işi bu adamı aday göstermemek olur.
  6 ... lynx
 2. 121.
  eğer bu ankara halkı melih gökçeyi tekrar başkan seçerse gerçekten 4 s kuralı geçerli demek ki bu dünyada (sevini s.kerler , s.keni severler.)ulan adam hiç bi soruya cevap vermediği gibi çirkefin önde gideni.
  20 -4 ... soyle doktor bir umut var mi
 3. 122.
  (bkz: dişi yakarış)

  featuring i.melih gökçek...*
  7 ... caesaraug
 4. 123.
  maç berabere biter, belki melih gökçek alır derdi sözlük yazarlar. oysa melih gökçek, kendi kalesine sıra sıra goller atıp taraftara koşmaktadır.
  5 ... benim amcamin cevresi genis
 5. 124.
  melih gökçek'in yüzleşmenin başından beri sapılıyor, saptırıyor, sapıttınız, sapıklar, sapkınlar, ıspanak * gibi şeyler saçmaladığı karşılaşma.

  kemal kılıçdaroğlu'nun ne kadar beyefendi ve edepli (i melih gökçek'in karşısında bile kendini tuttuğuna göre bu haklı bir sonuç), i melih gökçek'in ise tıpkı başbakanı gibi ne kadar üslup bilmez ve mahalle kadını tarzı konuştuğunun göstergesidir.
  18 -6 ... other
 6. 125.
  an itibariyle kemal kılıçdaroğlu'nun olur tartışırız diye alay ettiği maç. uğur dündar da bitti mi diye soruyor mg nefes alırken.
  5 -2 ... sanzelize canavari
 7. 126.
  sonuç şudur ki i.m.g ter içinde kaldı, ezildi, şahsi görüşüm kendisi tamamen bitmiştir, kemal beyse halinden çok memnundur, gülümsüyor.

  şunu da söylemeliyim, kemal bey de henüz belge göstermedi, tamam, i.m.g. izin vermedi belki ama,
  diyeceğim o ki belki de i.m.g. farklı üslupla ortaya çıksa bir şeyler değişebilirdi.
  4 ... wad ar yu tolking ebat yu
 8. 127.
  bosuna zaman kaybediliyor. melih gokcek denen mizikci cocugun her turlu pisligi ispatlansa bile, takunyaci takimi yine gidip ona oy vericektir.
  8 ... totiman
 9. 128.
  an itibariyle i.melih gökçek'in g.tünden süzüm süzüm terler süzülmektedir.
  8 ... batan geminin mali
 10. 129.
  uğur dündar kılıcdaroğlu'nu lütfen konu dışına çıkmayın diye uyarmıştır.
  ama...melih gökçek murat karayalçın aleyhinde konuşurken sustalı maymun gibi dinlemiş, seçim propagandası yaptırmıştır.
  9 -1 ... annabell lee