bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  bütçeden belediyeler arasında en fazla payı alan belediyelerden biri olan türkiye'nin başketinin belediye başkanına yakışmayan söz.

  mahkemelerin melih gökçek'in daha önce yaptığı zamları iptal etmesi üzerine melih gökçek'in bu fiyatlarla yolcu taşımanın zor olduğunu belirtip , otobüs seferlerini azaltabileceğini söylemesidir.
  3 -1 ... rosava
 2. ?.
  (bkz: #7423869) haklı çıkmama sebep olan söz.
  ... terekeme
 3. ?.
  sanki çok sefer varmış gibi
  utanmadan bu lafı edebiliyor
  etlik durağında defalarca kez
  donarak beklediğimi tabi ki bilmiyor.
  3 ... babaganus
 4. ?.
  haksız yere yapılan bir artışın 6 sene sonra tecelli eden hükmüdür. bu hükümden önce yakın zamanda toplu taşım araçlarına yine zam yapılmış ve şehir içi ulaşım bedeli halk otobüslerinde 1,80 tl'ye, belediye otobüslerinde de 1.50 tl'ye yükseltilmişti. dün açıklanan mahkeme kararında toplu taşım ücretleri 0,90 kuruşa indirilmesine belediye başkanı " haksızlık, iflas " kelimelerini kullanmış ve konuda bahsi geçen tehdidi savurmuştu.

  şimdi sorarım size; asıl görevi belediyecilik, konusu insan olan bir kurumun halkına karşı takındığı bu tutum ve davranış doğru mudur? hayır efendiler bu tutum ve davranış bırakınız belediyecilik zihniyetini hiç bir görüşte yer almayacak bir davranıştır. ankara belediyesi çok uzun zamandır "ben yaptım. oldu" zihniyeti ile yönetilmekte hiç bir sivil toplum örgütünün, hiç bir oda'nın hatta belediye üyelerinin görüşü alınmadan güya hizmet üretmektedir. yapılan köprülü yollar, yaya üst geçitleri,doğalgaz zamları, susuzluk telaşıyla yapılan ve kimsenin mana veremediği barajlar, kızılırmak suyu, bitirilemeyen metro inşaatları hatta değiştirilmesi yolunda mahkeme kararı bulunan ankara'nın simgesi bunlara en güzel örneklerdir. bütçeden hatrı sayılı bir pay alan başkent halkı çeşitli yollarla soyulmakta ve hesap sorulduğunda buyrun inceleyin demesi gereken yetkililer televizyonda köpükler saça saça suçlayanı anasından doğduğuna pişman etmektedir. ankara'da otobüs firmalarının servisleri kaldırılmış ve servis ihalesi küçük velihata verilmiştir. ortanca velihata spor kulübü alınmış ve bütün sokaklarda ki değnekciler bu spor kulübüne bilet kesmek sureti ile meşru olmuştur.

  ankara ve ankara halkı senelerden bu yana soyulmaktadır. bunu ispatlanma imkanı olan kişiler sindirilmiştir. ancak ankaralı huzursuzdur. kaldı ki ne yazık ki ankara halkı yerine büyükşehir belediyesine bağlı ankara ve çevresinin verdiği oylar sayesinde adı geçen şahır bir dönem daha belediye başkanı seçilmiştir.

  Ankara'da otobüs seferlerinin azaltılması ve bunun sebebinin alınan ve yapılan indirim olması benim içimi bulandırmakta ve "madem 6 sene benden fazla para aldın. nerede bu paralar?" sorusunu kendisine yöneltmek istiyorum. o otobüslerde onu kullanan memurlarda senin değil bizim sayın başkan, ayağını denk al demek istiyorum. ödediğim fazla paraları nereye kullandıysan onu açıkla demek istiyorum ve benden fazlasıyla aldığın doğalgaz paralarına rağmen ankara belediyesi neden hala botaş'a borçlu sorusunu sormak istiyorum.

  cevap veremeyeceksin biliyorum ama hiç olmazsa hukuka saygılı ol demek istiyorum
  4 ... golhiat
 5. ?.
  faşizmin dile getirilişi. ben hiçbirşeyi takmam sokarım böyle işin içine demenin diğer yolu.

  sanki çok fazlaydı tarramğım. gece 11'de 1-2 yer hariç tek araç kalıyor mu? metro son seferini kaçta yapıyor?

  ha böyle başa böyle tarak oy verenler düşünsün aq ben bi şekilde yırtarım.
  1 ... xargn
 6. ?.
  hala gökçek diye inleyen ankara'lıya müstehaktır.

  ben mi seçtim?
  2 ... system error
 7. ?.
  dediklerinin tersini yaptığına göre endişeye mahal yoktur.
  3 ... pulp fiction
 8. ?.
  bagımsız yargının son muhalif icraatı. chp kökenliler sırf devletten geçinmeli oldugu için bu iflas nedir, zarar nedir bilmeleri mümkün degil, bunların sözüm ona devlet adamları, "bize yaramayan istikrarı biz ne yapalım" dememiş midir?

  valla helal olsun, istanbul un zammını iptal ediyor, ankara nın zammını iptal ediyor, peki bir de soruyorum kendilerine hakim ve savcıların ayrıcalıkalrınıda iptal edecek mi acaba? ne gibi mesela, diyelim sizi polis çevirdi, hızını 110 km, yanınızdan vız diye geçen aracı da durdurdu herfcioğlu 190 km ile radara yakalanadı ve polise bir kimlik gösterdi ve sert bir uslup ile yoldaki devriyelere haber verin ulen durdurmasınlar beni bir daha dedi, siz merak ettiniz kim bu herfcioglu dediniz, dediler ki o bir savcı ya da hakim onları polis durduramaz, durmurunuzla kalakaldınız degil mi, siz 110 km hıza ödediniz 150 tl, o birde fırça çekti gitti, trafik peki savcı dinler mi size geçirse 190 la azrail savcı dinler mi, ikiizide ayırmaz alır valla canınızı, danıştay bu türden ayrıcalıklara bir şey der mi, sanmam.
  2 -6 ... affetmem cizerim
 9. ?.
  (bkz: bu ankara nın çilesi nedir)
  ... samanta
 10. ?.
  otobüsler zaten yarım saatte bir geliyordu. şimdi hiç gelmeyecek anlaşılan. en iyisi biz şunu yapalım:

  http://www.tokathaber.com.tr/resim/essekkkkkkk.jpg
  ... ulu dagci