1. 1.
    dinozorlari ve eski donem kapilariyla birlikte tam bir tarih oncesi donemdir.

rivayet o dur ki cayyolu metrosunun yapimi karamanogullarinin ardindan baslatildi fakat nihayete ermemisti henuz.
    5 ... cali gula
  2. 2.
    Ülkenin başkentinin Fethullahçı köpeklere parsel parsel peşkeş çekildiği bir ihanet sürecidir.
    2 ... has kemalist
  3. 3.
    ankaralılar'ın bu travmayı atlatabilmesi için şu saat kuleleri ve özellikle şehir kapısı denilen ucube şeylerin yıkılması gerektiğini düşünüyorum.. dinozor var mı hala, bilemiyorum. varsa özellikle dinozorlar.. sonra, seymen kediler..

roma senatosu mesela, kimi imparatorlar için damnatio memoriae kararı almıştır. türkçesi, ilgili şahsın anısının ortadan kaldırılması. bunu caligula ve nero için uygulamışlardır mesela.. paralardan yüzü silinir, sütun ve tapınaklardan adı çıkartılır falan.. tam olarak bu disiplinde birşeyi arzu ediyorum.
    5 ... fotojenikprens
  4. 4.
    Koskoca Başkent’te bazı metro seferlerinin 22.00’de bittiği kapkaranlık dönemdir.
    5 -1 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  5. 5.
    Geçti geçti.. Her şey bitti. Kurtulduk.
    2 -1 ... ssato
  6. 6.
    Ankara'nın parsel parsel satıldığı rivayet edilen, şehrin her yanını, antin kuntin bir dolu gereksiz nesneyle donatan, şehrin ve semtlerin kapılarını habbeli kubbeli nuh nebiden kalma mimari tasarımlarla batıran bir adamın içler acısı dònemiydi.

Fışkiyeleriyle ve bitip tükenmek bilmeyen tweetleriyle beraber, tarihin tozlu sayfalarında layık olduğu bölüme yerleşecektir.

Hiç ama hiç òzlenmeyen dònemdir.
    3 -1 ... zeytinyagli dolma kalem