1. 1.
  allah'ın melek ordularını namazında niyazında abdestli arap halkına bahşetmesi olayıdır. gevurları dumura uğratır. çünkü şüphesiz zafer islamındır. evet.

  selam ve şerif hüseyin ile...
  1 ... caranthir
 2. 2.
  filistinlilere niye yardım etmiyor o zaman?
  2 ... strawberry blonde
 3. 3.
  osmanlı müslümanlığını unutturmaya çalışan arap emperyalistlerin, gaflet ve dalalet içindeki maşalarının, arap müslümanlığı dezenformasyonu yaymak için vesile ettikleri başlıktır.

  hicaz demiryolunu sabote ederek abdülhamid hanı sırtından hançerleyen arap emperyalistlerin kuyruk acısı hala devam ettiğinden, aramıza nifak sokmaya çalışmaları açık seçik ortadadır.
  -1 ... monk of monkmountain
 4. 4.
  her daim kafamı kurcalayandır. neden diyeceksin sen şimdi. bak dinle..

  bizler müslümanız. hak din tek din müslümanlık/islamiyet kabul ediyoruz. ancak bizden önce gene bizzat bizim yaradanımızın gönderdiği kitaplar ve peygamberler vasıtası ile musevilik ve hristiyanlık var. şimdi arap araba isyan ettiğinde melekler yardıma geldi denebilir. neticede bir taraf putperest allah kitap bilmeyenler. ancak mesela müslüman - hristiyan ve müslüman - musevi savaşlarında karşı taraf da tanrısı/yehovası adına savaşırken neden bizimkilere yardım ediliyor ? tarihten gelen pek çok yazılı ve sözlü bugünlere kadar gelmiş hikaye var bu şekilde malum. aynı şey cennete gitme meselesinde de var. bize göre müslümanlar hariç kimse cennete gidemeyecek. çünkü diğerleri islamiyeti kabul etmemişler. ancak hristiyanlara göre de sadece hristiyanlar, musevilere göre ise sadece museviler cennete gidecek. 3 büyük dine göre diğerleri kafir. e nasıl olacak olm bu iş. burada bu mevzuları bizzat insanlar karıştırmış karman çorman etmişler sanki.
  2 ... mel mel bakan gibson