bugün

melek gibi kadındır. puan kırmaz, aksine fazladan puan verir. sınavlarının kolay olması da cabası. haa dersi çok sıkıcı ve uzun anlatıyor o ayrı. 10-15 dakikada anlatılacak yeri 1 saatte anlatıyor. bu da sınıfın gerizekalı olmasından ötürü tabiki.
dersine hiç girmedim, yüzünü görsem tanımam vize sınavına girmedim ama finalde sorduğu sorular gayet kolay olsa da yapamadım ve kaldım. gittiğim her üniversitede muhasebeden kaldım anasını satim.
muhasebe 2'yi az da olsa öğrenmemi ve geçmemi sağlayan, derslerine gittiğim kadarıyla öğrencileriyle diyaloğu iyi olan uludağ üniversitesi doç. dr. unvanına sahip işletme bölümü hocası.
beni dersine girmedim diye geçirmedi kompleksli kadın .
Uludağ Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü hocalarından. Doçent doktor şu sıralar. Bildiğim kadarıyla ali ıldırın asistanı idi evvelki seneler.

kendisinden mali tablolar analizi dersini aldım bu dönem. tabi ki bir tek o kaldığı için. 90 almıştım vizeden kolay sayılabilecek konulardı, dikey yüzde analizi, eğilim yüzdeleri falan. iyi geçmişti. kariyer günleri cart curt aktiflikten final derslerine girmedim , nakit akım fon akım tablolarıydı final konularıda , girmediğimden anlamadım.

05 aldım finalden. ve kaldım. kendi sorumsuzluğum kabul . ama hiç mi vizeden soru sorulmaz. 1 tane sorulsa yapardım diye düşünüyorum , ki vizeden soru bekliyordum yani. o 90 a yazık değil mi, yaz okuluna yazık değil mi.. 20 vermek zor mudur bilmiyorum?

ders anlatışına gelince, bu yıl bebeği var küçük, dersleri pek ara verme taraftarı olmadan işledi, bence doğru bir karardı, çünkü sigara içmek dışında sabahın köründe kimse ara vermek istemez zaten bitsin ister, onun için o kısmı iyiydi. Ancak ders anlatışı slaytlarla olduğundan elimde rasyonel anlamda işlem, çözümlü soru olmadı. belki olsa diyorum ya final konularından yine geçerdim. çünkü kitaptaki soru çözümleri ile hocanın sınavda istediği çözümler çok farklıydı.

çok ah ettim sözlük bu ders için , çok içlendim, yanına gidip konuşmak mı? .. hiç gerek yok bence. yaz okulunda alırım, o doksanı yine alırım, üstüne de bir yüz alırım.