bugün

bu kadına bayılıyorum. belki de en büyük hayranı yine benim. aylar önce altunizade alt geçidinde gördüm kendisini. arkasından baka kaldım. güneş gözlüğüne rağmen tanıdım. boyu kısaymış, çok şaşırdım.

edit: kendisi için 5 sene önce ikizler olabilir demişim ama terazi olabileceğine de inanıyorum.
ikizler burcu olduğunu düşündüğüm kadın.
hakkında çok az entry girilmiş oyuncu.* genelde rol aldığı işler komik ve izlenebilir seviyede olmuştur.
şu sıralar ibreti ailemde oynamakta kendisi.
çıtır kızlar grubuyla müziğe adım attığında uzun sarı saçları, bitmeyen enerjisi ile oldukça dikkat çekmişti. son yıllarda fazla ortalıkta gözükmeyen oyuncudur.
eskilerin çıtır, şimdilerin kıtır kızlarından birisidir. kendisini en son mehmet ali erbil ile birlikte bir filmde görmüştüm. filmin adı emret komutanım olabilir.
eskilerin sarışın taşlarından biri.
yıllar sonra bir turkcell reklamıyla karşımıza çıkmıştır..yaşlanmış tabi, vaktiyle reyting hamdi deki taş hatun olarak bilinirdi.
çıtır kızlar'ın eski sarışın üyesi olan ve ekranlarda bazen sarışın, bazen de esmer olarak arz-ı endam eden oyuncu. başta reyting hamdi olmak üzere birçok dizide rol almışlığı vardır. şu sıralar torku ve ttnet'in 2. reklamlarında karşımıza çıkmakta.

(bkz: itina ile ukte doldurulur)