bugün

kesinlikle desteklemediğim kampanyadır.
(bkz: yazar geldi yazar kalacak) *
başladığı işi şartlar ne olursa olsun bitireceğini kanıtlamış; boş boş konuşup 3-5 dalkavuğuyla celebirity takılmak yerine tevazusu ve ahlakıyla gönülleri kazanmayı tercih etmiş bir adamın sözlükte bu sıfatlarının getirdiklerini hakkıyla sergilemesine fırsat verecek, ulaşılmak istenen kalite ve verimliliğin önünü açacak kampanyadır.

kendisini bir şekilde tanıyıp aksini düşünen, buna beni inandıracak bir kişi dahi varsa sözlükten kendimi soyutlamaya hazırım; o derece.
soyunarak desteklediğim kampanyadır. soyunmadan da destekleyebilirdim ama böyle daha rahat edeceğimi düşündüm. modluğu bırak sözlüğün 8 çekirdekli sörvırı bile olabilir bu adam.
(bkz: cocuklar inanin inanin cocuklar)
mod olduğu gün, tezimi yazmayı bırakıp sabahlara kadar lahmacun yiyeceğim gündür. o derece isterim. olsun tabi. *
desteklediğim ve destekleyeceğim kampanyadır *.
(bkz: inanırsak olur bence)*
(bkz: amin)
(bkz: moderatörlük yan gelip yatma yeri değildir)
önce adam olsun sonra ne bok olursa olsun. öyle mavi kaplı defterde yazar bilgisi toplamak ile, kutu koleksiyonu yapmak ile mod olunmaz bilader.
bu kampanya olmadı lock olsun o zaman lan!
bir zamanların mülayim mod olsun kampanyasını hatırlatan kampanya.
hayırlısı olsun yedi göbek olarak destekleyeceğiz.
bol bol gezeceğimiz anlamına gelen durum.
adam çorum'a bile gitmiş zirveye vakti zamanında.

not: gezmeyen çaylak oluyomuş. *
her kusu s.ktik, bir leylek kaldıydı kampanyasıdır. gerçi zaten pek üretken bir yazar olmayan melankolik'in iyice sıkıştırılmasına sebebiyet vermekten öteye geçmeyecektir.

düşünen ve bendenize layık gören tüm dostları aln-ı kabağından öper, bu kalpleri gibi temiz sayfayı da bana ayırdıkları için teşekkür ederim.

dağılın lan!
(bkz: sagopa kajmer melankolia felsefesi)
jiterm üyesi değilse modluğundan memnun olacağım kampanyadır.
kimsenin çaylak olmamasıyla sonuçlanacak kampanyadır. desteklenmelidir.

(bkz: mod torpili)*
(bkz: mod olursa sozlugu birakirim denilecek yazarlar)
daha melankolik ve depresif bir yasam icin sozlukte var olmasi istenen melankolik mod icin baslatilan kampanyadir, yani ben oyle yorumladim. hani tematik mod, melankolik mod falan.. kaptin?
melankolik mod olsun bu sözlüğü bırakırım. *
melonkolik sözlüğe mod ulursa bende sözlüğe muhtar adayı olurum...

melankoliği mod yapin koltuğuyla, ayakkabılarını hergün parlatmaya gönüllü olurum...
(bkz: alternatif melankolik vaatleri)
yönetimin tabana inme kararı alması ile gerçekleşebilecek kampanya.. ne o öyle tepeden bakmalar falan..
türkçe karşılığı,

''uludağ sözlük'e yeni sunucu alınsın,
sözlüğün hızı 300 olsun
mutluluk vücutta vuku bulsun,
bir de melankolik mod olsun''

olan dörtlüktür.