bugün

(bkz: bu da benim sikim hüsnü)

başlıkları türkçe açın.
Yazdıklarını okuyunca sözlükte esmer hastası saygıdeğer bir yazar geldi aklıma.. Tarz aynı...
(bkz: burkuk surat)

derdi nedir anlamak zor. halbuki beni seviyor, sözlerine bakılırsa. ben olmazsam yaşayamazmış felan filan. ama gelin görün ki sevişirken hiçte öyle gelmiyor bana.

sevmesi bir yana, benden nefret ediyor diye düşündürüyor beni. zira, başlıktan da anlayacağınız üzre oral seks yaparken içinden gelerek yapmıyor. sanki, "lan bitse de gitsek amk" der gibi yalıyor beni.

ama ben, öyle miyim. şapır şupur yalayıp yutuyorum onu. cm cm öpüyorum her yerini, lakin o sadece dili ile biraz masaj yapıyor hepsi bu. üstelik zorla.

ısrar etmesem onu bile yapmayacak belki de. ahh ahh, dert yanıp şikayet ediyorum hep bu akplilerden ama, hayrullah böyle miydi. erkek gibi erkekti şerefsiz. hallaç pamuğu gibi atardı beni.

anladım ki sadece aydınlık kafalı olmak yetmiyor, biraz da partnerini düşünmeli insan. o yüzden bundan sonra kemalist sevgili edinmeyeceğim. bağyan/erkek farketmez siz de akpli bir sevgili edinin ışıklı bireyler.

"erkek gibi erkek" deyimini dibinize kadar yaşayın. kahrolsun mel mel oral yapan partnerler. evet.