1. 1.
    dün gece yaşanmış, ardından "eline sağlık abi ne güzel tokatladın ya" denilerek tokatlanan şahıstan üstüne üstün başarı övgüsü alınmıştır mel mel dönen kardeşlerim.

dün akşam saat 20:00 suları idi, üç parça deri koltuğu, duvarında devasa bir osmanlı tuğrası, 1000 btu'luk bir kliması bulunan sırf sözlüğe girmek için açtığım yazıhanemden çıkış yaptım.

otoparkta bulunan jipime binerek evimin yolunu tuttum, o sırada eski kırıklarımdan eylem aradı beni "forkotmoz, lotfon bo okşom boloşolom" demek için.

kendisi solcu idi, son 5 ay boyunca bazı hayvani ihtiyaçlarımı karşıladığı için kendisine aşık olduğumu falan zannediyordu.

apollörden konuşuyoruz , ben hareket ettim. "tatlım işim var şu an, önmüzdeki 20 yıl boyuncada arama artık" dedim.

sinirlendi bu, ağzından köpükler çıkarıp küfür etmeye başladı. içmiş , nasıl sarhoş ama. güzellikle durumu izah etmeye çalışıyorum ben ama.

tam kafamı yana doğru çevirip , "tamam son bir kez daha" dedim 98 model bir tofaş ani bir dönüş yaparak önüme kırdı direksiyonu.

u dönüşünün yasak olduğu bir cadde olmasına rağmen. "lan" diye bağırıp el kol hareketi yaptım. bu mel mel dönüş yapan it de erkek olduğunu hatırlamış olacak ki karşılık verdi.

zaten sinirliyim , düğmeye dokunup el frenini devreye sokup atladım aşağı. "abi" demesine fırsat vermeden yakasından tuttum bu mel mel u dönüşü yapan itin.

"abi acelem vardı kusura bakma dönmeyecektim ama, yol müsaitti" falan deyince ben iyice dellendim. bastım tokadı, ama nasıl vuruyorum.

kendimi kaybetmişim, ön konsolda duran sözcü gazetesi ilişti gözüme sonra. birden toparladım , anladım ki layik bir arkadaşımızdı bu şahıs.

paşamın "sözcü" yazan kısımdaki silüetinin bakışlarından ürktüm o ara tabi. bana bakıyordu, o çakmak çakmak gözleri ile.

sonra birden saygı duruşuna geçtim. mel mel bakan it de ne olduğunu anlayamadı, fırsattan istifade yarım debriyaj yaparak abandı gaz pedalına. ortalık lpg koktu hep.

bende sabaha kadar saygı duruşunda bulundum sırf paşam beni affetsin diye. acaba affetmiş midir sözlük?
    9 -10 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Ben 100 veriyorum üstü kalsın mel mel bakan gibsona rahat ver.

mel mel dönüş yapan birini tokatlamak
    18 -3 ... kedilerinbabasi
  3. 3.
    gayet zevkli idi mel mel u dönüşü yapan kardeşlerim.

ayrıca; çükübik jip görünümlü iki damla yağmurda viraj alamayarak takla atan dacia duster'leri yıkamıyoruz biz kardeşim.

araba değil onlar çünkü. at arabası. evet.
    6 -3 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    mel mel dönüş yapan birini tokatlamak
    4 -2 ... organik troll
  5. 5.
    iq yerlerde, lütfen biri süpürsün. yerinde iq'su düşmesin.
    1 -4 ... bay efendi
  6. 6.
    Bir insan düşünün 20 bin entry girmiş sadece 10 entrysi en kötülere girmiş yani sadece 10 entrysinin eksi sayısı artılardan fazla. Böyle birini tokatlamayıp ne yapacaksın? Evet.
    4 -1 ... verem eder geceler