bugün

Gerçekleştiği takdirde sözlüğü ilerletecek şimdilik ütopik gelişme.
bence olur bu iş.
adam sözlüğe büyük emek veriyor.

edit: emek tanımı istenmiş. sözlük geneliyle kıyaslanınca kaliteli icerik sayısı efendim. adam her gün yoğun sekilde yazıyor. yazdıkları da oytunkaran tarzı şeyler degil. farkı algılayıyorsanız gibson kardeşin yüzvermediği hatunlardan biri olma olasılığınız yüksektir.
bence olmaz

ama

olursa da şu ergen trollerden kurtuluruz

alayına kesik diye düşünüyorum.
Sonu kılıştar gibi olur. Cehape zihniyeti işte. Evet.
1-2 meme avuçlar, 2-3 göt ellerim derdine düşmesi halinde olması muhtemeldir. bu sözlükte moderatör olmak için ya abazan olmanız ya da gideri olan bir hatun olmanız gerekli hala bilmiyor musunuz?

sanki sözlüğe emek verenler moderatör oluyormuş gibi siz de...
Yakışır kardeşimize.
Oytunkaran‘ on mod olması kadar önemli değildir. Evet.
oytunkaran mod değil göt olur ancak.
Olursa, ben de bir torpil umarım.

O kadar yildır açık gizli oylarım, yer yer överim. Insallah olur da bizi de yanına alır dilerim.
sözlüğe büyük emek vermiş yazmışlar..

sözlüğe emek vermek ne demek acaba tanımı nedir..

önce apartman yöneticisi olsa kafidir bence..
Saipsiz diye ipe sapa gelmez bi tip bile modluk yaptı diye hatırlıyorum bursa. Yavşak herif fanki diye bi karıyı koruyom ayağına yazarları tehdit ediyordu.
ben mod olarak bursalı tengır tungur beyi tercih ederim, hem çok zengin hem de avukatları var ,bir sorun oldu mu ücretsiz olarak avukatlarını verir bize, zengin adamın hali başka ,bursalı da ,0 .......

mel mal bakan olabilir ama hayır gelmez,..
olsun varsın.
mmbg olsun tabii ki yıllarını vermiş sonuçta bi' emeği ve bilgisi var işleyiş bakımından.

lakin kusura bakmayın bu sitede moderatör vs. olup olmaması arasında bir bok fark etmediği için, yani işte hayırlı olsun.
Mel Mel kardeşimize herşey yakışır.
Bu arada o zaten mod değilmiydi? Kimin ne yetkisi olduğunu bilmediğimden brnim gözümde hepsi aynı.
dayak yemeye alışkın bir zıpır var ya, o buna sevinir. anladın sen onu !..
frank'imi çaylak yapmazsa ,okey..
Sözlükte yazar kalmamış, siz kim mod olsun, kim yetkili olsun bunun gibi boş beleş işler peşindesiniz, olum bu sözlükte şuan online 600' ün üzeri yazar olması gerekiyordu, peki nereye gitti bu adamlar, niye yıldılar buradan, yada neden yazmıyorlar artık onu dert edin bence, bu sözlük günden güne eriyor olum, hemde öyle böyle değil, sol başlıklar dönmüyor artık, yazar alımı yapılması şarttır, yoksa 30 kişi burayı çevirmek zorunda kalacağız, bizimle 'de nereye kadar keşke maaş felan bağlasalar eriyoruz beyler.
Aktiflik açısından iyi olabilir lakin Fanatik bir insan olduğu için iyi olmayabilir.
Mel mele yakışan zall denen herifin yerine geçmektir . Zall denen adamın zaten parayı cukkalamak dışında bir icraatı yok.
007 benim adayım. Hem hak hukuk bilen adam adil modluk yapar.
Aşırı fenerbahçe sevgisi sebebiyle şüpheyle bakılan gelişme. Doğru bulmuyorum.
Aşırı çapulculuğu sebebiyle şüpheyle bakılan gelişme. Doğru bulmuyorum.
caizdir.
güncel Önemli Başlıklar