bugün

şii noluyor dedirtir. tabii ki değildir.

Edit: başlık bana kalmış.
Mel mel bakan gibson kim?
başlığı açan hanım kızımız salça sanırım.bilgi içerikli entrylerini takip edemiyorum o derece allah affetsin.
vuracaksaniz vurun goturecekseniz goturun aklimla oynamayin ricasinda bulunmak istedigim mevzudur. harbi olucem mi nedir bir gunde bu kadar nickimi gormem hayra alamet degil..
Kapinin onunde ekipler bekliyormus lan. yalniz degilim madem destege gelin hadi..

comarlari fazla tokatlamaktan suc duyurusunda bulunulmus subeye gidiyoruz haydi bakalim. bende diyorum once nick alti patladi sonra baslik acildi hayirdir diye eve varinca anladik mevzuyu *
yazardan yazara değişen slogandır. şahsen yalnız olup olmadığı umrumda değil... uzak olsun, mutlu olsun, en güzeli budur.
Desteklediğim ve çoğu entrysini beğenerek okuduğum yazardır kendisi. Ayrıca kalite olarak sözlüğün ortalamasını yükselttiğini bile düşünüyorum. Cansın gibson yanındayız.
gibson kardeşimizin savaşta barışta yanındayız.
şu an ailesiyle birlikte. kesin bilgi yayalım arkadaşlar.
kayboldu gitti. yazık.
akşama kadar entry kasan bir işsizin neden bu kadar götünü kollarsınız insan hayret ediyor. bu zatı sizden ayıran özelliği nedir, neden kendinizi ezip böyle vasıfsız insanların götünü kaldırıyorsunuz.
Kastamonu çocuğuna bulaşmayın len göbeller.
3 numaralı yalaka da burada bitmiş * moderasyon yalakası tımarlı. benim korunmaya kollanmaya ihtiyacım yok. 3-5 tane mal ile başa çıkamayacak isem zaten gerçekten vasıfsızım demektir. açılan başlıkların veya altına yazanların benimle ilgisi yok kimseye gelin bir şeyler yazın diye bir şey söylemem. siz gidin birilerinin billurlarını yalamaya devam edin ben size birkaç beden büyük gelirim.
oytun'u astınız,
totonoc' a dürttünüz.
mel mel'i yedirmeyiz.
çok yazar gördümde sırf kendini övmek için fake yazar kasan birini ilk defa görüyorum. kankacılık var, fake yazar var, meriçlik desen var. her gün babandan dayak yiyorsun gelip burada millete şekil yapıyorsun.
buraya geleli 2.5 sene oldu. bundan başka tek bir hesap açtıysam en adi şerefsiz kansız piçim. açmadı isem açtı diyenler öyledir. kabul eden iddiasını güncellesin. kankam yok kimseye meriçlik yaptığımda yok yapıyor olsam illa ki 2.5 senede bir yerlerden çıkar birileri yazardı açıktan herhalde. babamda 20 senedir yok. başka merak ettiğiniz şeyler varsa yazabilirim yeter ki şerefsizlik yapmayın her göt edildiğinizde bel altı çalışmayın. ne sorarsanız cevabı açık ve net gizlimiz saklımız, saklayacak bir şeyimiz yok çok şükür *
Yine bir olay ve ben yine kaçırdım. Tüh.
4. yalama da geldi. 5.side az sonra damlar. akıyor bu akşam maşallah. kimden nerede özür dilemişim la. nasıl hayal dünyalarınız var oğlum sizin. kim yüzüme vurmuş meriçliğimi. sen ve senin yılışık grubun. zaten sizin ne bok olduğunuzda ortaya çıktı birbirinize düştünüz kimisi hesap sildi gitti sen geri dönmüşün yüzsüzlük yapıp. yazılan şeyleri gözünüz ile okuyun insan olun sonra gene ipneliğinize devam edersiniz. kimse seviyeme ulaşamaz nerede yazmışım nasıl ruh hastalarısınız siz lan.

(#39967889) şu entrynin neresinde kimse seviyeme ulaşamaz yazıyor * çocukların kuyruk acısından gözlerinin feri dönmüş olmayan şeyleri görüyorlar.

tek edit : arkadaşa özelden soruyorsun nedir bu yazdığın meseleler "ben her şeyi biliyom ama anlatmam" ayağına yatıyor. ne diyelim ki yaz açıktan diyoruz o da yok..
1 adet elalemin arabasıyla sözlüğe giren oto yıkamacı

1 adet ne olduğu bilinmeyen din ve akp trollüğü yapan kimsenin sallamadığı şahsiyetsiz

Tarafından saldırıya uğrayan yazarı desteklemektir.

Bence gerek yok gibson bunlara tek kendi yeter.