1. 1.
    az önce son girisine iki eksi oylama gelince silip kaçmasından ortaya çıkan durumdur. hımm karma artırmanın bi degişik yolu olsa gerek aman karmam düşmesin artsın bozulmasın. yav siz neyin peşindesiniz.

nick altını da kapatmış yazık..
    9 -14 ... cihaner
  2. 2.
    söz konusu olmayan durumdur. mel mel bakan gibson karma ve oyu önemsemeden, cesurca, dürüstçe, samimice yazan bir yazarımızdır.
    8 -7 ... 17 25 08 00
  3. 3.
    Olmadığını düşündüğüm korkudur. Seveni çok varsa adam ne yapsın?
    9 -2 ... ustegmenin postasi
  4. 4.
    he he eksi geldi diye siliyoruz. ulan bilip bilmeden atlamayın her şeye bugün güzel güzel eksilenmiş entryler duruyor girin bakın profilden hangisini silmişiz. başlığa uyanamadım atladım birden. yakışmaz bize öyle pis yerlerde entryimiz olmasın.

bu saatten sonra karma düşse ne düşmese ne sanki bana bir faydası var * bak buna başlık sahibinin yedek hesapları ile 3 üstüne en az 10 ekside diğer sazanlardan gelir entry duruyor mu durmuyor mu test etmiş olursunuz.

1 gün sonra edit :

kendini prof sanmak ayrı kansız kansız başlıklar açıp sapık gibi entry yazmak ayrı. çok şükür 20000 küsür entry içerisinde bu kadar aşağılıkça yazdığım şeyler yok bundan sonrada olmayacak inşallah. dediğim gibi bir anlık dalgınlığıma geldi bir görsel atmış oldum zaten 1 dakika durdu durmadı başlığın tam haline uyandım çok şükür.

harbi iğrenç bir tipsin lan ersoy. zaten çocuk katili bir tipin ismini nick olarak almandan ve kustuğun sapık sapık yazılardan anlamak lazımdı. 50 defa yazdık nick altını modlar kapattı benim talebim olmadı diye. pis pis prim kasamıyorsun diye hüzün mü bastı nedir. nick altı komple kapalı değil yaz istediğini engelleyen mi var ? sol tarafa düşmüyor diye kuyruk acısı yaptı dimi *

#40120405 • 26.08.2018 19:53
    canlandır (mod. kontrolü gerektiriyor)
    s28: entry sözlük formatı'na aykırı.
    27.08.2018 13:14

bu entryi gammazlayıp sildirmişler. sonra vay efendim gibson entry siliyor bilmem ne. ipnelikten öleceksiniz bir gün *
    20 -14 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    kendini prof sanan yazarımsıların düştüğü sanrıdır. belgemiz kalsın çok eksi gelirse bunu da siler kaçar *
    (bkz: mel mel bakan gibson un karmam düşmesin korkusu/#40120372)
    3 -3 ... cihaner
  6. 6.
    Sanarsın donu düşecek ameka.
    1 ... halkini siklemeyen fuhrer
  7. 7.
    nick altını kapatan yazarların düştüğü konudur. nick altına yazamadığım kim olursa olsun hata ararım bulduğum an yapıştırırım nick altın kapalı olmasa bu başlık açılmayacaktı adam olun kapatmayın evet..
    2 -3 ... cihaner