bugün

Adamın dibi olan abimdir. Sözlükte nadir güvendiğim kişilerden. Yolu da bahtı da açık olsun dediğim yazar.
catal degildi arkadasim tart kalibiydi.
galatasaray ın başarısını kıskanan kem gözlü kıskanç yazar.
objektif olmak gerekirse sözlüğün en iyi modu diyebiliriz.
Yetkili bir arkadaştır...
Sevilen, sayılan, erdemli, nezaketten asla ödün vermeyen aslan gibi adamdır.
Yetkili olmayı sonuna kadar hakeden ve bu uğurda taşın altına elini koymaktan çekinmeyendir aynı zamanda.
Sözlük emekçisidir.
Varolsundur.
mod mudur bimiyorum

ama mod luğu hak ediyor

ismail in cebinden para çıkar mı ?

o şakirt herifin yerine bu arkadaşı geçirir mi ?

fikrim yok.
tanırım iyi çocuktur. biraz sömek kafalıdır ama iyidir..

kadın erkek eşitliğine inanırım doğrudur. biz erkeklerin biraz enteresan tasarımlar olduğumuzu da sık sık dile getiririm inkar etmem. lakin kadınlarda sağ olsunlar özellikle son 15-20 senedir bizi geçtiler enteresanlıkta. dile getirmeye çalıştığım şey bu. genelleme yapmak değil amacım ancak bizim eşit olduğumuzu savunduğumuz kadar kadınlarda eşitliği gözetmeliler. artık kadınlarda "daha bir eşit" olmaya çalışıyorlar bu ikili ilişkilerde ve evlilik sürecinde falan. ben evli değilim ama kıyısına kadar gelmişliğim var. o ara saçlarım falan beyazlıyordu dişlerim dökülüyordu etlerim yumuş yumuş olmuştu stresten az daha şey yapsak..

moderatör yapmazlar bizi burası da ayrı. fenerbahçe candır çocukluk aşkıdır. karşıt düşüncelere saygım sonsuz lakin "ufak meblağlarda paralar" için oyunu, düşüncesini satanlara karşı acıma duygum hiç yok. cebine 3 kuruş para girecek diye veya babasının arsaları değerlenecek diye hırsızlığı, haksızlığı hatta tecavüzü savunan insan değildir gözümde. aslında kendilerine objektif olarak bakabilseler mesela benden değilde kendilerinden iğrenirler aslında. benim amacım hiçbir zaman siyaset vs olmadı. tek derdim bu ülkenin vatandaşlarını soyanların bizzat soyulanlar tarafından alkışlanması. hakkını yedirene ve başkalarının hakkının yenmesine ses etmeyenin nesine saygı duyacaksın ? söyleyeceklerim bu kadar herkeşe çok süper bir gün diliyorum öbüyorum uzaktan uzaktan. kendinize dikkat edin sosyal mesafeye uyun kimse ile dövüşmen guzum e mi.
yıllardır bu sözlükteyim.

bana bi 'hi' bile demedi.

tanımadı herhalde. olsundu :(.
güncel Önemli Başlıklar