bugün

(bkz: utangaç surat)

pek belli etmedim belki ama, sözlüye üye olduğum günden beri (1 ay felan oldu) hayalini kuruyorum. fakat, gelin görün ki reddedilme korkusu ile kendisine bir türlü açılamadım.

aslında anlayışlı biri olduğu belli. aydın kafalı, layikçi, modern, kemalist ve çağdaş olması da cabası. bundan sebep cesaretimi toplayıp kendisine açılmaya karar verdim.

eyyy mel mel bakan aydın kafalı, itiraf ediyorum aşıkım sana. sırf senin için davutpaşa iskele hamamını bile kapatabilirim. gel "he " de bitsin bu hasret, özlem.

göbek taşında sarılıp uyuyalım, dove fücut kremi ile kremleyeyim o narin bedenini. ben p olayım sen de a. eyer istersen, sende istersen gördüyün en büyük a da olurum mesela.
ben de arkanızda "duvarda elek m'olur, el gızı melek m'olur" şeklinde tef çalacağım lan. delikanlı adamın delikanlı sevgilisi olur! helal size.
mel mel bakan, yap bi'kıyak herkesi kurtar. yoksa bize de sarkacak.
(bkz: hamama git ama tellağa fazla yanaşma)
arkadaşlar kusura bakmasın da ben gülüyorum lan bu başlıklara, niye bilmiyorum ama.

göz dikilen göt benim olmadığı için olabilir.
ibnelerden hoşlanan biri varsa çıksın

yoksa durum vahim.

yalancıyı silkmiyorlar mı ?

senelerdir buradasın

100 kere kovuldun

200 kere geldin.

nerede ya la o pavyoncu ibnesi ?

tokmakçın olan.
"peki gibson'da seni görecekmi?"

tengir, gibson derken sözlüğü üstünden geçirecek bu ibne.
Tiksindim, resmen bunaldım, etraflarda bi yerlerde flash tv logosu aradı gözlerim.
(bkz: Felan kelimesinin yarattığı ibnemsi hava)

Yine geçen gün çok haklıyım...
Gibson usta bunu hamamda evire çevire köpükleye köpükleye döver.
Bi stroponla bende halledebilirim işi ama gerçeği kadar zevk almazsın maksat senin gönlün olsun.
görsel
Ahahahhaahaa. Kese iyidir.
rüyanızda görseniz hayra yorumlanmayacak şeydir. lan disarida islerim var 4-5 saattir sozluge bakamadim hemen sabunu alip gelmissiniz.. ben iffetli bir erkegim uzak durun kafa atarim.

entriyi okuyamadım bile insallah düşündüğüm gibi feristah yenge fantezisi falan değildir..
Oğlum manyak mısınız?Doğru düzgün başlık açsanıza.Bu nedir?
mel mel bakan gibsonun artı oy alma ugruna stipriz yapacagı durumdur. net..
Old good days. Mel mel bakılan günler. (bkz: geçmişinden kaçamazsın)
iyice gay bara çevirdiniz lan buraları.
Yalan yok sesli güldüm sizi gidi hınzırlar.
TERLERSiNiZ.
(bkz: hamama git ama tellağa fazla yanaşma)