bugün

Yeter! Artık hakim karşısında anlatırsın. Terbiyesize bak çaldı kalbimi geri vermiyor.
türkçe bilmiyor ben yabancı suriyeli. yok ceza bana.
yazar arkadaşlara mutluluklar diliyorum.

aşağıdaki şiiri de senelerdir sözlükte yazıp, bir kere bile ilan-ı aşka maruz kalmamış tüm yazarlara gönderiyorum.

--spoiler--

banane

hava soğuk, üşüyorum
üşürsen üşü banane
dişarda kar yağıyor
yağarsa yağsın sanane

fakirin yiyeceği yok
allah düşünsün banane
maaşlara zam yok
bende para çok banane

diyorsun ki karım ölecekmiş
ölürse ölsün sanane
sana miras kalacakmış
yahu baştan söylesene

--spoiler--
everelim olm sizi, niye hemen dava açıyorsunuz. zaten şurada kaldık 3-5 kişi, onları da mahpus damlarında mı çürütelim. evlenin, çoğalın.

erkek erkeğe biraz zahmetli olacak gerçi ama belli ki ok yaydan çıkmış. yapacak bir şey yok.
Yetkili olmuş bi de grinch bile daha tarafsız ve bilgilendirici entryler giriyor.
kişisel bilgiler lazım ise yönetimden almaya çalışarak falan uğraşmayın haftalarca cevap beklersiniz. bana yazın özelden bilgileri atayım işiniz kolaylaşsın.

hakime ne anlatacaksınız deli gibi merak ediyorum yemin ederim. muhtemelen dava 3 dakika falan sürer sonrasında bana vaktimi aldıkları için çay ısmarlarlar sizi de arka odaya çekerler "uludağ sözlük ne amk anlat hele" diyerek *
davaya ömrünü adayacaktır...
avukat lazım olursa ,sözlüğümüzün ünlü siyaset insanı(ümit özdağ'ın en yakınında ki on kişiden biridir) ve bursa'nın en zenginlerinden tengir tungur beye mesaj yazın,kendilerinin avukat ordusu varmış ,anında avukat gönderir,5-6 tane.

bu kıyağımı unutma.
bende dava açıyorum çok komik olduğu için.

sözlüğe 1.50 lik polat alemdar gibi giriyorum bunu okuyunca hunharca gülen adama bağlıyorum.