bugün

Öncelikle zaten overrated bir yazara daha fazla prim vermek istemezdim fakat bazı şeyler konuşulmadığı zaman insanlar kendilerini adam yerine koyuyor.

T: Kendisine A0 ebatlarında verilen hediyedir. Artık bu dürümü ne yaparsın bilemem.

Alınan ders: Kim olursan ol boyundan büyük konuşmamayı bileceksin. Boyundan büyük konuşursan o a0 ı sana taktim ederler.

Not: Orijinal görüntü. 23.03.2017 tarihli entry.

Hediyeyi hala anlamayalar var. Güzel kardeşim. Referandumdan çıkan sonuç diyorum. evet diyorum. Hediye diyorum.

Edit: başladı bahane üretmeceler. Keşke bir de ağlamayıp lafının arkasında durabilse.

Edit2: "fazla vurdum galiba eleman öldü" demiş. tınlanmadığının hala farkında değil. Neyse. Sıkıldım şu balon yazar ve onun dal emicilerinin über komik espirilerinden.

biz hediyemizi takdim ettik. Kendisi neresine asarsa asar artık.

görsel
(bkz: mevzu mu var gençler)
Kabahat örtmekte gece gibi ol der mevlana.

Siz bundan çok uzaksınız.
2 milyon pusulasız oy bir taraflarına girmiş vaziyette dolaşanlardan gelen hediyedir..

eleman zaten donuzdaymış merak edip çıkış yapıp baktım * ulen bu zamana kadar niye bekledin referandum geçeli 2 ay oldu demek ki o 2 milyon çalınmış oyu unuturum sandın he..
Bu neydi şimdi, hiç bişi anlamadım.
Yine hangi çomarın kuyruğuna bastın mel!?.*
--spoiler--
öncelikle zaten overrated bir yazara daha fazla prim vermek istemezdim
--spoiler--

E be yaprağım adına niye başlıklar açıyorsun demezler mi?

Bırak şimdi " fakat, ama, lakin" ayağını
*
Bir sözlük yazarından diğerine verilen hediyedir.
Olay ne.
görsel

yerinde bir hediyedir. insanın bu denli bir büyük lokmayı savunması ise ayrı bir mizah.
diğer çomarların uluma sesine kayıtsız kalamadığı gözlenen hediyeciktir. fazla vurdum galiba eleman öldü *

o değilde başlığı görünce sevindim ne yalan söyleyeyim. dedim herhalde zallcığım "bu kadar vakit ayırıyorsun emek veriyorsun gibsonum al şu bentley i güle güle kullan" yazmış sandım. ulen hayatınız zarar ziyan niyetli niyetli ağzımı sulandırdınız saçma sapan şeyinizle..
Gibson tarafından iki milyon denmiş yanlışlık olmasın iki milyon üç yüz elli bin küsur. Kimin dürümle dolaştığını, kimin alçaklıkla, namussuzlukla neler değiştirdiğini hepimiz biliyoruz.

Trafo kedileri der. yön. Kur. Bşk. Gibi artizlikler prim yapmaz burada. Bil istedim.
yenilmek, hazımsızlık böyle bir şey olsa gerek azizler. aynı pes te yenilip kol bozuk diyen ergenler gibi sahte oy pusulası dalaveresi yapıyorlar.

ulan ya oruç oruç.
ozalitçiler, özellikle kopyalama merkezi çalışanları iyi bilir.

a 0 sıfır bilinen en geniş kağıt ölçülerinden biridir.

yaklaşık 84.1 cm eni, boyu ise 118 cm' dir.

konu refarandum olunca, a 0 dürüm için ufak gelir.

gibson olayı iyi yakalamış. refarandum hırsızlarna o 0 rulo az gelir.

a 0 rulo = 90 x 175 mt. tahmini çap 20 cm.
görsel
Birbirinizin ayıplarını araştıracağınıza kendinize çeki düzen verin de insanlara faydanız olmuyor bari kendinize faydanız olsun.
(bkz: dincilerin espri seviyesi)

Var böyle bir şey, en güzel örneği de misvak dergisi..
görsel
Bu da benden.
japon filmlerindeki mozaik hesabı nokta nokta entiri girip kaçan balıkların gözlemlendiği mevzudur. dayıcım küçük dinazoru çıkartıp vurduğun gibi noktasız falan şey edeydin ya neyse silmiş zaten ben yazana kadar..

ilgi şeysi bir afacan kısa süreli dalgalanma yarattı sözlükte. mimlenmiş çomarlardan bir tanesi de hala sayıklıyor..

(#36838549)

http://www.cnnturk.com/tu...ndum-sonrasi-ilk-aciklama

--spoiler--

- Yoğun şikayetler ve AK Parti temsilcisinin müracaatı üzerine dışarıdan getirildiği kanıtlanmadıkça geçerli sayılmasına karar verildi.

--spoiler--

ahlaksızlığı kendinize düstur edinmeyin ahlaksız olmayın.. birde oruç oruç yazıyor utanmadan sıkılmadan. hem hırsızlığı savun hem 18 saat aç dur affedilsin diye. şu yukarıdaki açıklamaları biz mi yaptık lan yalan diyorsun ? sadece oruç ile olmuyor ahlakta lazım hani şu peygamberimizin vefatına kadar sürekli bizden sahip olmamızı istediği ahlak..
Bağzı dini bütünlerin(!) Atalarını merak ettiren hediyedir

Sikilmiş götün davası olmaz diye ata sözü mu var?

Senin nasıl ataların var lan*
hoydaaa.. adam fena dolmuş rıza baba.

tek bildiği siyadet yapmak olan vatandaşın hadi siyaseti geçtim akp ye saldırmayı kendine ilgi şarlatanlığı olarak görmüş birine kalkıp burada ne söyleseniz boş.

şimdi sende ekibinde beni eksileyebilirsiniz.

ayrıca bu adama artı yağdıran samimiyetsizlerin neden tanımadığı etmediği bir insanın kalça kısmını bu kadar kaldırmayı gerek görür onu da anlamış değilim.
Dedeyi severim. Aynı huzurevinde tavla oynayıp, çay içmişliğimiz var. Hatta kendisiylen alabalık yemeye de gideceğim. Sahipte çıkarım ama olmadı be dede " sikilmiş götün davası olmaz" sözü ne sana ne de mübarek güne yakışmadı.
hele " istediğimi yazarım, size mi soracağım" hiç olmadı.

bir hediye.
tanımadığı etmediği ve hayatı boyunca asla tanıyamayacağı bir adamı billurlarına kadar sabahtan akşama yalayan bazı tipleri geren mevzudur. sen buradaki onlarca yüzlerce insana "samimiyetsiz" dersen ağzına ağzına vurulur bazı şeyler ağlamayacaksın sonra gelip..

kaçar tane feyk hesabınız var belli değil lan. samimiyetten mi bahsediyorsun ? para karşılığı ruhunu satmayacaksın önce ki samimi olduğunuzu anlayalım. her yazılan şeyin saniyeler içerisinde nasıl oylandığı ortada iken millete kalkıp samimiyetten bahsetmeyeceksin. satılık adamlar daha fazla konuşmasın ne zamanki onurunuzu geri alırsınız satmazsınız o zaman gelin siyaset konuşalım.

14 bin entirinin tamamı mı siyaset beyninize hiç mi kan gitmiyor oğlum sizin..
görsel
Yine ne oluyor deyip okumaya bile gerek görmedim.
Melinto için duyar kasıcılar geldi mi onu merak ettim sadece.
umarım beğenirsin kardeşim;

görsel
güncel Önemli Başlıklar