bugün

An itibariyle yaptığım eylem. Sözlüğün en güvenilir, hak yemeyen, ortayı bulan, hakem olan bir yazar olarak yaptığımdır. Lütfen barışın ve sözlüğe sevgi, Barış, huzur, mutluluk gelsin.
Hadi mel gibson, öp nihavend abinin elini de bu iş burda çözülsün. Teşekkürler.
küslük de neymiş. sözlükçüler küsmez, birbirlerini boğazlarlar, kısa yoldan.
sabahtan beri bir uyuşturucu baronu şerefsizin anasına küfür ediliyor diye yalandan ortalığı ayağa kaldırıp direkt nick üzerinden şahsıma edilen küfürleri masumlaştırmaya çalışan bir ahlaksızın eylemidir.

sonra diyorsunuz ki neden bize bu kadar laf sokuyorsun neden bizi sürekli göt ediyorsun. karaktersiz tiplere karşı kaşıntım var yapacak bir şey yok.. sabah beri duyar kasıp durdun frank lucas nickli bir yazar var ettiğiniz küfürler onada gidiyor diye. ben oraya o diğer ahlaksızın direkt bana yazdığı ana avrat küfürleri koydum şimdi şerefsiz gibi "öp elini barışın" yazıyorsun. anananız babanız kahrından ölmüştür sizin gibi soysuz evlatları olduğu için yazık lan *
Yok ya bundan olmaz notunu verdim otur sıfır. Bizde büyüğün elini öperler o yüzden. Neyse kime anlatıyorum bende.. Hata bende ne karışırsın milletin tartışmasına, işte böyle yersin kalayı)).
Resulullah efendimizin ünvanı el emini mizah öğesi olarak kullanan arkadaş müslümansa tövbe etmeli.
Değilse saygılı olsun.
Tabii tabii sadece sizin küfür etmeye hakkınız var, dolaylı vs et edebildiğin kadar.

Size serbest...

Yav bunlar şeytan şeytan...
--spoiler--

Tabii tabii sadece sizin küfür etmeye hakkınız var, dolaylı vs et edebildiğin kadar.

--spoiler--

başlık sahibi yumuşak arkadaşa da sordum az önce o küfürlü entryler nerede diye cevap vermedi. sen bul koy bakalım şurada bir kişiye sizin yaptığınız gibi şerefsizce küfür etmiş miyiz. açıktan entry olması şart değil 1 tane yazar gelsin mesaj ile vs ettiğim küfrü koysun şuraya. bulamazsanız entari giyip girin yarın sözlüğe bulursanız ben özür dilerim sıkıntı yok.
Adam son entry sinde bile hakaret ediyor yumuşak diyor, şerefsizce diyor sonra ben öyle değilim diyor. Kendini savunurken bile hakaret ve küfür ediyor ama görmüyor
Neyse ben birşey demiyorum.
önce okuma yazma öğren yumuşak kardeşim sonra aklınca algı kasarsın. şerefsizce edilen küfür yazıyor orada. bir insanın anasına avradına küfür eden şerefsizce bir şey yapıyordur. sizin ananız avradınız kıymetsiz ise anlayamazsınız normaldir biz bu yaşımıza kadar ettirmedik. edene de o lafları yedirdik..

yumuşaklığı da ben uydurmadım senelerce burada ayollu kırmızı tangalı entry girdin durdun. yapma dedik yaptın etme dedik ettin. sonra laf sokulunca zoruna gitmeyecek.
(bkz: aman oğlum sakın sen karışma onlar barışır sonra sen kötü olursun).

bir türk annanne sözü
Söylediklerin zoruma gitmiyor ki. Sadece sen söylemem diyip söylüyorsun onu tartışıyoruz, yani konu ben değilim sensin onu söyle. Neyse ya ben birşey demiyorum haklıyken haksız duruma düşmek istemem.
haklı iken haksız duruma düşmek istemezmiş. sen hayatında 1 kere bile namuslu şekilde yaşayıp haklı duruma geçtin mi ki ? ağzınızdan yalan dolan eksik olmuyor hayatınız yalan üzerine kurulu. bak açık çek veriyorum senin önceki hesaplarında ettiğin gibi bu nihavend denilen tırsağın önceki hesabında ettiği gibi bir kişiye küfür etmiş isem özür dilerim elinizi de öperim. ama etmemiş isem ki etmedim siz entari giyip girin sözlüğe şu andakinden daha fazla adama benzersiniz emin olun.
Sakin ol şampiyon tamam sen haklısın.. Bu başlığın amacı farklı ama sen gelip burda benimle başka şeyleri tartışıyorsun! Hangi başlığı açsam orda benimle tartışıyorsun.. Barış diyoruz sen hurraa savaş diyorsun. Bence bir nöroloji ye gözük sinirsel bir hastalığın olabilir. Bak şimdi bunu senin iyiliğin için yazdım ama sen şimdi benimle gene tartışırsın..
“KüFüR eden cennet’e giremez” hadis-i şerif.

Haydi Güzel şeyler konuşun, koklaşın, öpüşün, tatlıya bağlansız bu iş.
aksine sabahtan beri çok eğleniyorum *

insanların bu yüzlerini ortaya sermek acayip eğlendiriyor allah şahit. sabahtan akşama burada kendinizi allah kitap bilen dindar insanlar gibi gösteriyorsunuz sonra ben veya benim gibi birisi çıkıp sizin aslında ne olduğunuzu ortaya döküyor ve sizde çaresiz kalıyorsunuz toplaşıp toplaşıp geliyorsunuz bit yavrusu gibi ya acayip eğlenceli yemin olsun.
Canım ya işte böyle sakin ol Relax, sinirliyken bile eğleniyorum de ki düşmanların patlasın çatpatçatpat.
--spoiler--
bence bir nöroloji ye gözük sinirsel bir hastalığın olabilir
--spoiler--

cahillerle hala neyi tartışıyorsun sayın yetkili.
Küslük de neymiş hadi küfür edin de barışın.
(bkz: beni tanıdı siz kaçın).
Beni tanıdı siz kaçın beni gibecek demek istiyor galiba.
--spoiler--

Canım ya işte böyle sakin ol Relax, sinirliyken bile eğleniyorum de ki düşmanların patlasın çatpatçatpat.

--spoiler--

senin canını yerim ben. delikanlı olup buluşma yerlerine bir gelebilseniz daha çok eğlenecem ama g.tünüz yemiyor *
--spoiler--
beni tanıdı siz kaçın beni gibecek demek istiyor galiba
--spoiler--

evet öyle diyorum hodri meydan ama bak sonra sinirim geçti , yok seni ciddiye almıyorum diye kıvırma arkadaşın gibi.
Sabahtan beri 30 kere yazdım gelin diye şimdi 31 diyorum içinizde patlasın. Siz gidin çakma bondla pasta yiyin anladım ki kalıbınızın adamı değilsiniz.
eşcinsel ilişkiye karşıyım dedim kaç defa o yüzden dibini dövdürmek için başka babayiğitler bul bizden hayır gelmez. suriyelilere tapıyorsun mesela al evinde 3-4 tane iri kıyım suriyeli hepiniz faydalanın bizden hayır yok o konuda.
--spoiler--
sabahtan beri 30 kere yazdım gelin diye
--spoiler--

yer gün saat lütfen.
güncel Önemli Başlıklar