1. 1.
    Norm Ender' in yaklaşık 8 saat önce çıkardığı yeni parçası. Sevenlerinin uzun süredir beklediği parça. Beklediğimiz parça beklenenin daha da üstünde bir şekilde geldi. Türkçe Rap' ın böyle bir parçaya ihtiyacı vardı. O heceleye heceleye ne bileyim sosis salamcılara çok güzel şırdan ikram etmiş üstad. Norm life bebeğim.
    10 -1 ... daginik adam
  2. 2.
    Bol giydirmeli, iyi bir norm ender şarkısı. Evet.
    4 ... richard harrow
  3. 3.
    Hertürlü sıfattan, tanimlamadan, tariften, akli melekelerinin alamayacağı övgülerden münezzeh olan.

Sen kimsin ki ey sefil mahlukat?
    1 -1 ... gogocu
  4. 4.
    Reisin Yeni nesil ergenlerin bayılarak dinlediği auto tunecilere çok güzel giydirdiği parçadır.
    3 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  5. 5.
    gelmiş geçmiş en iyi underground hardcore sikici izmirli serseri enderin yeni nesil ergenlere ve bonzai içip söz yazan liseli rapçilere yaptığı harika parça.
    3 ... donsuzpheach
  6. 6.
    ender gelişen osasuna atakları gibi 90 dakikada tek atağa çıkıp gol atıyor norm ender. bu da onlardan bir tanesi.
    1 ... bidam31
  7. 7.
    yıllardır kral geri döndü diyemedik. deli kaktüs falan fazla sönüktü. mekanın sahibi şarkısında 34 yerine 35 plaka araç beklerdim.

ben fero tarzında söyleyince kalp krizi geçiriyordum. sonunda bu gece bu gece dediğinde sanırım anladım. bu enderin yeni nesil rap ile dalga geçmesiydi.

ve beklediğim gibi oldu. ağlamak istiyorum. özlemişim böyle parçaları. şarkının tadı damağımda kaldı tekrar tekrar dinledim. sana puanım 9 kanka.

şimdi gururla söylüyorum kral geri döndü...
    4 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Arkadaşlar affınıza sığınarak bir kaç kelam etmek istiyorum ;

1.500.000 dinlenen parçanın içinde o parçayı iki sefer dinleyenlerden biri benim. Hiç bir bok anlamadım. Kim kime giydirmiş? kim kimin içinde gezdirmiş? Kral nasıl geri dönmüş ?

Bir aydınlatın lütfen.

Hayır sizlerde gözle görülen çoşku beni bile heyecanlandırdı ama müzik bu değil bence yâ.
    6 ... ex oriente lux
  9. 9.
    Bu iş böyle olur dedi norm. Sansiden de beklerdim ama norm niye tarzını konuşturdu. Başarılı iş. Bol bol taşsak içeriyor.
    1 ... loserpeople
  10. 10.
    herkesin içindeki ben fero, ezhel gibi kendini rapçi sananlara giydirme arzusunu ortaya çıkarmış, liseli ergenlerin sığınaklara kaçmasına vesile olan harika bir norm ender eseri. king is back homie sonsuza dek!
    2 ... hodri meydan 89