bugün

ilginç. beklemiyordum son zamanlarda böylesini lakin çıkıyor işte. inadına yazıyor üçkağıtçı. kardeşim* gibi sanki.

* o zaten kardeşim ama şimdi uzakta olduğu için. (kendi kardeşimden bahsediyorum)

*

"afedersiniz" demeyeceğim, size rağmen çıkıyor lan. yaa amaan; şimdi derler ki, yalandır filan... uuuvvv... bana neler dediler bunlar. sırf kendilerinin orada, kendi şahsi ve kişisel (hepsi aynı anlamda) tatminlerini sürdürebilmeleri için.

ben de belki ayda bir mesnevi'den ekliyorum, burada bulunsun diye. sol frame'de görünce bilgiyi, çıldırıyorlar!

hatta "galiba şöyle soruyorlar;"

(bu bilgi bende neden yok)? işte o vakit kuduruyolar.

kız, erkek, lgbti; fark etmez... allah yok ama allah aşkına devam. sözlükte çok insan takdir ettiyse seni, demek ki değiştirdiğin bir şeyler var!

şöyle de olabilir:

en azından "senden" bir şeyler öğreniyorlar lan.

(Lan'ı at bi' kenara, sonra kullanırsın. kabaca olsun diye demedim. gençlik diliyleydi)

sevgiler, ne diyeyim.
Ne anlatıyon amk bir saattir.
ardarda başlık altı mesaj görünce öldü sandım len.

https://www.youtube.com/watch?v=YcXMhwF4EtQ
görsel
kişiliğinden bağımsız, medeni durumundan mütevellit tehlike arz eden bir yazar. lütfen beni yanlış anlamasın.

bu yazar hakkında amma iyi amma kötü şeyler yazsanız bile eşi beyefendi sizi bulup ağzınızı, burnunuzu kırabilir.

eminim iyi bir insandır ancak dikkat etmekte faide var.

benim ne kendisiyle ne de eşiyle en ufak bir problemim olmadı, olamaz. kendisinden ve eşinden peşinen, kayıtsız, şartsız özür dilerim. bela istemiyorum.
ne 40 mi. vallahi 23-24 gosteriyo.
kimseye bulaşmayan kendi halinde yazan bu yazara neden sataşırsınız ki yazdıklarına bakıyorum ne siyasi yazı ne de dini yazı sadece kendi ilgisini çeken konular hakkında yazmış sizi rahatsız eden nedir bilgi paylaşmasımı sizden zeki olmasımı çözemedim.
Ergen veletlerin geyiklerine meze olmayacak kadar düzgün bir yazar.
Niye yani şimdi,

Kadın kız neyse burada ki 30 Luk dan daha güzel ve akıllı ise bu bizim suçumuz mu? Yoksa kendisini fark eder etmez evlenen eniştenin mi?

Burada bir suçlu varsa aynı kaliteyi veremeyen sözlük kızlarıdir.

Ne güzel konuştum be.

Bir teyze.
sadece 12. nesilden olduğu için, yazdıklarına bakılmadan sözlükten kovulmak istenen yazarlardan biri.

yazdıklarımı iyi kötü takip edenler bilir ki, gerçekten kendi halinde takılmaktan hoşlanan yazarlardan biriyim. kimseyle kavga etmek ya da kimseyi kırmak istemem. elimden geldiğince de saygısızlık yapmadan cevaplamaya çalışıyorum bana söylenenleri veya atılan mesajları. bunu fark eden ve buna saygı duyan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

genç görünüyor olabilirim, teşekkür ederim iltifatınız için, ama evet, yaşım 42. yani sözlük teyzesi diye dalga geçtiğiniz kişilerden biriyim * ama yaşla ilgili şakalara kızanlardan değilim.

fakat cinsiyete ya da yaşa bağlı olarak, karakterle ya da insanların namusuyla ilgili genellemeler yapılması gerçekten hoş değil.

bir yanlışlığı düzeltmek isterim; evli değilim. bunu birilerinin dikkatini çekmek için değil, az sayıda da olsalar, iyi kötü birkaç satır sohbet ettiğim insanlara karşı yalancı durumuna düşmemek için belirtme gereği hissettim. erkek arkadaşım var, sözlükte yazdığımı da bilir. gizli saklı işler peşinde olanlardan değilim. onun hakkında yazdığım birkaç entry'den evli olduğum sonucu çıkmış olabilir veya ben yazarken yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde, yeterince açık yazmamışımdır belki, kusuruma bakmayınız.

(durduk yere özel hayatımla ilgili detay vermeyi sevmem. bu konuya değinen arkadaş entrysini sildiği için, benimki de gereksiz bir açıklama olarak kalmış oldu burada)

gereksiz ayrıntılara girip kafanızı şişirdikten sonra son olarak güzel yorumlar için teşekkür eder, kötü yorum sahiplerine de canınız sağ olsun derim. insanları tanımadan yapılan yorumlar sonradan sahiplerini pişman edebilir. bunu lütfen unutmayın.
Çok ilginç ve alakasız fakat şöyle bir gerçek var ki bu yazar verdiği çok değerli bilgilerle nasıl oluyorsa pek çoklarının kalbini titretiyor.

Nasıl oluyor, hayret.
takip ediyormuşum ben bu ablayı
Kendisi gök tanrısıdır.
Uzaya olan ilgisinden dolayı aynı başlıklarda denk geldiğim uzay meraklısı bir yazarımız.

Uzay güzeldir.
sözlükteki en kaliteli yazarlardan biridir. üzmeyiniz.
Hazır mısın lig başlıyor ehehe..
(img:#2075106)
amatör olarak astronomi ile ilgilenen, sohbeti keyifli yazar.

edit: bildiğin diplomalı gökbilimci imiş kendisi. "amatör" filan değil yani. özür diliyorum. kendisinden bir şeyler öğrenmek dileği ile diyelim.
Yazılımla da ilgilenen yazar. Hacı.
kafa sözlükte yazıp uludağ sözlüğü kötüleyen komik tip.
avukat olarak depresifi tutmuş.

şiddetle yalıyor pardon kınıyorum.
uludag sözlügü biraktiktan sonra kafa sözlükte yazmaya baslamisti 1 hafta önce orayı bırakmıs. normalde yazar dedigin böyle olmalı sürekli uzun bilgi enyryleri giriyordu cok fazla da oylanma aliyordu. gerci bunun yazdiklarini bir erkek yazsa o kadar oy almaz. gecen sözlüge bacak fotosu atmis galiba millet muhabbetini yapiyodu.
Tanırım çok iyi kadındır.
burada bile tanınan bir normal sözlük yazarı.