1. 71.
  meja

  aaah aaaah.
  ah.

  evet.

  edit: lan bi siktirin gidin, kendisi benim espri yaptığımı anlayacak zeka seviyesine sahip.
  sizin gibi değil. size ne oluyor amk.
  1 -15 ... mavi gozlu kizlari severim
 2. 72.
  kişiliğinden bağımsız, medeni durumundan mütevellit tehlike arz eden bir yazar. lütfen beni yanlış anlamasın.

  bu yazar hakkında amma iyi amma kötü şeyler yazsanız bile eşi beyefendi sizi bulup ağzınızı, burnunuzu kırabilir.

  eminim iyi bir insandır ancak dikkat etmekte faide var.

  benim ne kendisiyle ne de eşiyle en ufak bir problemim olmadı, olamaz. kendisinden ve eşinden peşinen, kayıtsız, şartsız özür dilerim. bela istemiyorum.
  3 -2 ... 13 yildir tirsagim
 3. 73.
  ne 40 mi. vallahi 23-24 gosteriyo.
  1 -5 ... dolar 7 oldu amk
 4. 74.
  kimseye bulaşmayan kendi halinde yazan bu yazara neden sataşırsınız ki yazdıklarına bakıyorum ne siyasi yazı ne de dini yazı sadece kendi ilgisini çeken konular hakkında yazmış sizi rahatsız eden nedir bilgi paylaşmasımı sizden zeki olmasımı çözemedim.
  5 -5 ... yazar cizer34
 5. 75.
  Ergen veletlerin geyiklerine meze olmayacak kadar düzgün bir yazar.
  5 -2 ... temirata
 6. 76.
  Niye yani şimdi,

  Kadın kız neyse burada ki 30 Luk dan daha güzel ve akıllı ise bu bizim suçumuz mu? Yoksa kendisini fark eder etmez evlenen eniştenin mi?

  Burada bir suçlu varsa aynı kaliteyi veremeyen sözlük kızlarıdir.

  Ne güzel konuştum be.

  Bir teyze.
  5 -14 ... promer
 7. 77.
  sadece 12. nesilden olduğu için, yazdıklarına bakılmadan sözlükten kovulmak istenen yazarlardan biri.

  yazdıklarımı iyi kötü takip edenler bilir ki, gerçekten kendi halinde takılmaktan hoşlanan yazarlardan biriyim. kimseyle kavga etmek ya da kimseyi kırmak istemem. elimden geldiğince de saygısızlık yapmadan cevaplamaya çalışıyorum bana söylenenleri veya atılan mesajları. bunu fark eden ve buna saygı duyan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

  genç görünüyor olabilirim, teşekkür ederim iltifatınız için, ama evet, yaşım 42. yani sözlük teyzesi diye dalga geçtiğiniz kişilerden biriyim * ama yaşla ilgili şakalara kızanlardan değilim.

  fakat cinsiyete ya da yaşa bağlı olarak, karakterle ya da insanların namusuyla ilgili genellemeler yapılması gerçekten hoş değil.

  bir yanlışlığı düzeltmek isterim; evli değilim. bunu birilerinin dikkatini çekmek için değil, az sayıda da olsalar, iyi kötü birkaç satır sohbet ettiğim insanlara karşı yalancı durumuna düşmemek için belirtme gereği hissettim. erkek arkadaşım var, sözlükte yazdığımı da bilir. gizli saklı işler peşinde olanlardan değilim. onun hakkında yazdığım birkaç entry'den evli olduğum sonucu çıkmış olabilir veya ben yazarken yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde, yeterince açık yazmamışımdır belki, kusuruma bakmayınız.

  (durduk yere özel hayatımla ilgili detay vermeyi sevmem. bu konuya değinen arkadaş entrysini sildiği için, benimki de gereksiz bir açıklama olarak kalmış oldu burada)

  gereksiz ayrıntılara girip kafanızı şişirdikten sonra son olarak güzel yorumlar için teşekkür eder, kötü yorum sahiplerine de canınız sağ olsun derim. insanları tanımadan yapılan yorumlar sonradan sahiplerini pişman edebilir. bunu lütfen unutmayın.
  25 -3 ... meja
 8. 78.
  Çok ilginç ve alakasız fakat şöyle bir gerçek var ki bu yazar verdiği çok değerli bilgilerle nasıl oluyorsa pek çoklarının kalbini titretiyor.

  Nasıl oluyor, hayret.
  1 -5 ... yalnizca deli yalnizca sair
 9. 79.
  takip ediyormuşum ben bu ablayı
  -4 ... ben hepimiz siz tek
 10. 80.
  l
  meja

  evet.
  2 -9 ... mavi gozlu kizlari severim