1. 82.
  sadece 12. nesilden olduğu için, yazdıklarına bakılmadan sözlükten kovulmak istenen yazarlardan biri.

  yazdıklarımı iyi kötü takip edenler bilir ki, gerçekten kendi halinde takılmaktan hoşlanan yazarlardan biriyim. kimseyle kavga etmek ya da kimseyi kırmak istemem. elimden geldiğince de saygısızlık yapmadan cevaplamaya çalışıyorum bana söylenenleri veya atılan mesajları. bunu fark eden ve buna saygı duyan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

  genç görünüyor olabilirim, teşekkür ederim iltifatınız için, ama evet, yaşım 42. yani sözlük teyzesi diye dalga geçtiğiniz kişilerden biriyim * ama yaşla ilgili şakalara kızanlardan değilim.

  fakat cinsiyete ya da yaşa bağlı olarak, karakterle ya da insanların namusuyla ilgili genellemeler yapılması gerçekten hoş değil.

  bir yanlışlığı düzeltmek isterim; evli değilim. bunu birilerinin dikkatini çekmek için değil, az sayıda da olsalar, iyi kötü birkaç satır sohbet ettiğim insanlara karşı yalancı durumuna düşmemek için belirtme gereği hissettim. erkek arkadaşım var, sözlükte yazdığımı da bilir. gizli saklı işler peşinde olanlardan değilim. onun hakkında yazdığım birkaç entry'den evli olduğum sonucu çıkmış olabilir veya ben yazarken yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde, yeterince açık yazmamışımdır belki, kusuruma bakmayınız.

  (durduk yere özel hayatımla ilgili detay vermeyi sevmem. bu konuya değinen arkadaş entrysini sildiği için, benimki de gereksiz bir açıklama olarak kalmış oldu burada)

  gereksiz ayrıntılara girip kafanızı şişirdikten sonra son olarak güzel yorumlar için teşekkür eder, kötü yorum sahiplerine de canınız sağ olsun derim. insanları tanımadan yapılan yorumlar sonradan sahiplerini pişman edebilir. bunu lütfen unutmayın.
  24 -2 ... meja
 2. 73.
  Ne anlatıyon amk bir saattir.
  10 -1 ... karton toplayan cocuk
 3. 14.
  bazılarının beyinsiz olduğunu iddia ettiği 12. nesil yazarlardan biri. çok zeki olduğumu iddia edemem, ama beyinsiz olmadığımı söyleyebilirim.

  olumlu olumsuz tüm yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. 1 kişi bile okuyorsa yazmaya devam derim naçizane.
  11 -3 ... meja
 4. 50.
  Heyelana karşı direnen tek ağaç. Bana hep assassins Creed deki şu direniş ataşını yakan videoyu hatırlatıyor bu yazar.

  https://youtu.be/-pUhraVG7Ow

  Not:bu arada Mariana çukuru hakkında geniş olarak bilgilendirici entry girmesini istediğim yazar.
  6 ... kale3112
 5. 43.
  meja
  iftihar edin oğlum hababam ilk defa bir mezun veriyor. Aslan meja...
  6 ... kale3112
 6. 55.
  bir yazar.

  kopyala yapıştır yapmadığımı söylemek isterim. okuduklarımın özetini kafamda toparlayıp yazıyorum. alıntı yaptığımda mutlaka parantez içerisine alıntıdır ibaresini eklerim. https://www.uludagsozluk.com/e/43218019/ bu entryde görüldüğü gibi.

  okuyan/okumayan herkese teşekkür ederim.

  edit: her yazdığımı küfretmişim gibi eksilemenize gerek yok. inanmayanlar ve kopyala yapıştır olduğunda ısrar edenler, entrylerimdeki cümlelerden birini alıp aratabilir google'dan. yoksa da kötülemeye çalışmayın daha fazla.
  20 -15 ... meja
 7. 37.
  beyhude çabalıyor ama yine de azmini takdir ediyorum.

  bakalım kaç gün sonra pes edip diyen kız başlıklarına akacak.
  4 ... kinamiyo takao
 8. 42.
  meja

  Şaka şaka koştursun. Takdir Ediyorum. inşallah o da sıkılmaz.
  4 ... serdarsl06
 9. 26.
  meja
  4 ... karton toplayan cocuk
 10. 80.
  Ergen veletlerin geyiklerine meze olmayacak kadar düzgün bir yazar.
  5 -1 ... temirata
 11. 47.
  doksanların sonuna doğru all about the money şarkısıyla epey meşhur olan bir şarkıcıydı. https://www.youtube.com/watch?v=YcXMhwF4EtQ+
  4 ... alininki
 12. 64.
  ulunun direnen direği diyebilirim. Biz daha endoplazmik retukulum denen terimi ağızdan ne güzel çıhıyor layn evresindeyken bu yazar kuantum fiziğini fersah fersah açıklıyor. Şapka çıkartıyorum.
  7 -3 ... kale3112
 13. 1.
  ricky martin'in sertab'la da yaptığı private emotion düetinin avrupa, amerika versiyonunda yer alan şarkıcı.
  4 ... krmyrdsn
 14. 49.
  Kopyala yapıştır yöntemiyle de olsa sık sık bilgi içerikli yazılarına denk geldiğim yazar. Çoğunu biliyorum, misâl kentucky et yağmuru ama her şeye karşın bilgi içerikli yazı iyidir.
  5 -2 ... sadaeke
 15. 9.
  Kuantum fizikçisi olduğunu düşündüğüm sayın yazar. Tüm troll hallerimden siyriliyorum kendisini okurken. Verdiği bilgiler için teşekkür ediyorum kendisine.
  3 ... meme ucu delisi