bugün

Meja kim amk.
normal sözlük'ten olduğu için meja.
Meja kim bilmiyorum ama sanki über insan gibi anlatılmış, mübarek adeta bir Marvel süper kahramanı. Keşke Gelip ülkeyi de şu zor durumlardan kurtarsa bari…

Purple’a Seda bacı deyip duruyorlar. Çok fazla filtreli fotoğrafını paylaştığından, biraz da süslü diye sanırım. Yorum yapanlara kızıyor, o yüzden çatmamak lazım. Zaten kalbini sürekli kırıyorlar, aşkta yüzü gülmemiş biri.

Vs. ise garibim arada kalmış, beni bu işe karıştırmayın diyerek küçük Emrah gibi bakıyor…

Saygılar.
sözlüğe hayrat yaptırması beklenilen yazarlar.
Meja'yı ben de merak ettim. Kız yazarmış herhalde. Bana ulaş yiğidim hshhs.

Purple baş tacıdır, severiz..
Ah purple güzelin yüzü gülür mü kıskanıyorlar bacıııımmm. Oha başlığa gelince bile Üslubum değişti.
aranan meja'ya ulaşılamadı. purple purple violet ise korkusuzca her daim sözlükte.
Tamam.

Emelinize ulaştınız.

Yazmayacağım artık sözlükte.

Çöplüğünüzde çöp ruhlarınızın içinde boğulabilirsiniz rahatça.
meja kim aq ilk kez duyuyorum.
Şu kadınla alıp veremediğin ne anlamadım?

kadın olsaydın kıskandığını falan düşünecektim.
ikisini de tanırım, severim. ama ppv gerek komşum, gerek ise güzelliği ve kariyeri olması ile önde basar.

harcatmayız.
Meja kim tanımıyorum kim bu meja. Niye tanımıyorum. Nasıl bu kadar tanınıyor. Ben kapatınca mı geliyor.
Sözlüğe çıplak foto atıldı diye gitti ise gerçekten ulucu olamamış.

insanlar kafasına soksun internet yarrak göremeyeceğiniz bir ortam değildir korsan film izlediğiniz sitede bekar anneler penis nasıl büyür reklamları çıkar.

Bu özelliğini öğrenince meja anti patimi kazandı.