bugün

Ağızını topla zira yerden toplamak durumunda kalacaksın!!
(bkz: chp lilerin mehmetçiği israile benzetmesi)
chp'yi hala atatürk'ün partisi sanan chpliler düşünsün.
ilkokullu gibi cümle kurmuş döl israfı.
yahu akpnin en etkili adamı galip ensarioğlu pkk'lılar benim evladım der laf olmaz chpli vekil ordu israil ordusunun gazzede uyguladığı önce uyarı sonra vurma eylemnini yapıyor dedi diye laf yiyor.
tek soru var kardeşim bu pkklılar şehre nasıl yerleşti bu şehirlere silah yığarken neden seyrettiniz?
(bkz: Al CHP yi vur AKP ye)
filistinli soysuz arapların k*rtlerden ne farkı var? dünyada bizim durumumuzda olan tek ülke var o da israil. metmetçiğin israil askerine benzemesi bir hakaret değildir. işin orospuluğu israil'i içerde ne var ne yok uçuruyorlar deyip kötü göstermeye çalışmaktadır. ee,ne yapacaklar? bizim mallar da seviniyor biz öyle değiliz diye benzetene de sövüyor keşke benzese ulan. keşke benzese de hiç askerimiz ölmese.
Yasemin Öney Cankurtaran Antalya'da CHP il Başkanlığı'nda toplantı düzenledi. Toplantıda Cankurtaran'a, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın" sözleri soruldu.

GÜNEYDOĞU'YU GAZZE'YE BENZETTi

israil’de ibraniceyi ana dili gibi öğrenen Cankurtaran, bunun ilk kez Türkiye'de uygulanacak bir yöntem olmadığını kayderek, Mehmetçiğin operasyon taktiğini israil’e, Güneydoğu'yu daki PKK'lıları ise Gazze’ye benzetti.

"MEHMETÇiĞiN YÖNTEMi iSRAiL iLE AYNI"

"Bu bir televizyon programında da soruldu ve 'Operasyon yapılan binaların tespit edilip uyarı verilerek, içeride kimse kalmasın denilip daha sonra uyarı zaten verilmiştir diye, canlı var veya yok diye vurulma yöntemi israil'in Gazze'yi, Filistin'i vurma yöntemidir' dedim.

"GAZZE DE BÖYLE VURULDU"

israil'de aynı şekilde Gazze'de bu yöntemle vurdu. Bütün dünya bu modelin israil modeli olduğunu bilir. Ben de şunu sordum, 'Çözüm yıkmakla mı olur Güneydoğu'da.' Sorun yıkarak değil, yapılarak, gönül alarak, yıkılan vicdanların ve binaların inşa olmasıyla sağlanacaktır."

belki haberi okursunuz.
y-chp'ye kimlerin doldurulduğunun sayısız kanıtlarından birini teşkil eden sıçmıktır.

chp kurtarılmadan türkiye kurtarılamaz...
Çare mhp dedirtendir...
chp'nın pkk ile cemaatin elinde oyuncak olduğunu gösteren beyanat. mhp zaten hükümetin bastonu. türkiye'nin işi zor.
israil askerini erzak dağıtırken gördün mü dediğim yazar beyanıdır.
güncel Önemli Başlıklar