bugün

annesi vefat etmiş.

http://www.gazetevatan.co...m&utm_content=1078697
son beyanatı ile kendisini ve yeteneklerini daha iyi tanımamızı sağlamıştır.
istanbula asıl ihaneti chp yaptı diyerek son 37 yılın 33 ünde istanbulun chp dışındaki partilerce yönetildiğini hatırlatmış.
2019 mart yerel seçimlerinde akp nin ankara bb başkan adayı olacaktır.
Kayseri'ye çok büyük emekleri olmuştur.
InsaAllah ankara için hayırlı olur.
Kayseride restorasyon ve arkeoloji çalışmalarıyla zengin olmuş evinin önünde 1 otobüs çevik kuvvet bekleyen milletvekili, eski kayseri bşb başkanı, eski bakan, iş adamı.
seneye ankara bşb başkanı.
hayırlı uğurlu olsun.
Artık Ankara -Kayseri otobanını da yaptır bi zahmet. 20 yıldır söyleyip duruyorsun sn Başkan.
an itibariyle ak parti ankara büyükşehir belediyesi başkan adayı. doğrudan söylüyorum şansı yok. Ankara muhalefe hayırlı olsun.
kayserinin ve akabenin fettoşçusu ve hırsızı.
Ankara'yı tanımayan, çok daha ufak bir ili yöneten vizyonsuz bld. başkan adayı.

Gerçi Ankara seçmeninde vizyon olsa melih'e 20 küsur yıl sabretmez .

Boş verin ne halleri varsa görsünler.
Mansur yavaş'ın alabileceğini düşünüyorum. Kendisiyle defalarca karşılaştık dürüstlüğünden dolayı siyaset yapamayan bir siyasetçi olsa da dileğimiz mansur yavaş olacaktır.
hile hurda olmazsa mansur yavaş'a karşı şansı yok. bu adamın ankara'yla ne alakası var bir kere? ben hayatımda akp'ye oy vermedim ama kendimi akp'li bir vatandaş yerine koyduğum zaman bu bağlantıyı düşünürdüm herhalde. koskoca şehirde, üstelik ankara gibi türkiye'nin başkenti olan bir metropolde akp'den aday olma potansiyeline sahip bir adam çıkaramadınız da neden kayseri'den ithal ediyorsunuz?
akp nin ankara büyükşehir belediye başkan adayı olmuş, eski kayseri büyükşehir belediye başkanı ve çevre şehircilik bakanı.

kendisini troll hesabından gerçek hesabına twit atarak kendi kendisine destek verecekken, yanlışlıkla gerçek hesabından gerçek hesabına mention atarak kendisini övmesiyle tanıyoruz.

görsel
Melih gökçekin adamı.
ankara havalimanına metro getirecekmiş iki gözümün çiçeği.
kaybedecek iki gözümün gayserilisi. havalimanından metro projesi de i. melih beyin projesidir aynı zamanda. kendisi sincan, koru, keçiören metrosunu da eline yüzüne bulaştırıp ulaştırma bakanlığına devrederek boku püsürü tüm borcunu devlete yıkmıştır.
Parti ve ideoloji tartışmalarından bağımsız düşünülürse Mansur Yavaş'a göre Ankara'ya daha fazla hizmet götürebilecek başkan adayıdır.
Her ne kadar Fetöcü dense de umut vaadeden projelere sahip ankara belediye başkanı adayı. Ankara için hazırladığı 111 projenin detaylarını paylaşan Özhaseki'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

— Kültür yolu projesini Ankara'ya kazandıracağız. Özel yürüyüş yolları yapılacak. Onlarca proje var. ikinci başlığımız sosyal projeler alanında. Uyanık kütüphaneler. 24 saat açık olan mekanlardan bahsediyorum. Birçok öğrenci ders çalışmak için uygun fırsat bulamıyor. 10 tane kadar 7/24 çalışacak kütüphaneler olacak. 3Ç diye tarif ediyorlar; çay, çorba, çamaşır… Okul bölgelerinde girişlerde çocuklar kupa içerisinde çorba içebilecekler. Çamaşırını teslim edip okuldan çıkınca tertemiz alıp götürebileceği bir ortam. (Çamaşır olayı biraz yaş gibi)

- Üçüncü bölümümüz çevre alanında. Çevre bizim için önemli. Sıfır Atık Projesi. Sıfır atık olur mu? Evet oluyor. 1 yıl kadar neredeyse bakanlığımızda uyguladık. Şu anda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na çöp kamyonları uğramıyor.

— Bir başka konu sahipsiz hayvanlarlar. Bunlara barınaklar yapabiliriz ama adeta hayvan hapishanesi haline dönüştürmemek lazım. (Sırf bunun için bile oy veririm)

- Beşinci bölüm yeşille ilgili. Tam 13 adet Millet Parkı yapılmasını planladık. 3 tanesi zaten bakanlık döneminde bildiğimiz yerler ama 10 tanesi yeni başlayacağımız yerler. Millet kıraathaneleri de yer alıyor.
— Ankara için de özel bir durum daha var, o da askeri alanların Ankara dışına taşınması, boşalan kamu binalarının yerlerinin ne olacağı hususu. Cebeci Stadı da Millet Bahçesi olarak hizmet edecek. Hayvanat bahçesi hazırladık, yeri de hazır. (Hayvanat bahçesi önemli ankaranın rengiydi)

- Yerel kalkınma projelerine önem veriyoruz. Ankara Fuar Alanı kısa sürede tamamlanacak. Akıllı şehir projeleri… Her şey akıllı elektronik olmaya başladı. Zamanımız değişim çağı. Akıllı şehir vadisi yapıyoruz. Ulaşımdan çevreye, enerjiden altyapıya kadar her işin akıllı olarak çözümlendiği bir ortamdan bahsediyorum. (Eski kartlar ankarakarttan daha işlevseldi. En azından ne kadar bakiyemiz kaldığını kolayca görüyorduk)

— Spor projeleri hususunda 19 Mayıs Stadyumu ve Spor Kompleksi. Ankara 55 bin kişilik muhteşem bir stat ve komplekslerine kavuşmuş oluyor. Spor Bakanlığı mı yapar, biz mi yaparız bu konu çok önemli değil. 1-2 ay içerisinde bunun temeli atılıyor.
- Ulaşım projeleri… Kızılay'dan havaalanına kadar kesintisiz hat yapılacak. Bizim ulaşım hattında kullandığımız ana aksların kesintisiz olması hususu. iki yerde yine ışık var. Samsun-Eskişehir-Konya-istanbul istikametinde yapılacak alt geçit üst geçitler var.
— Park et devam et projesi. Bütün dünyada insanlar yolları genişleterek trafikleri rahatlatmıyorlar. Toplu taşımayı özendiriyorlar, lüks konforlu hale getiriyorlar. Metro duraklarının tamamında araçlarımıza otopark yeri sağlamamız lazım.
Kaybedecek kaçari yok mahsun yavasin karsisinda.
sürekli kendine gol atan ankara akp bb adayı. akp mustafa tuna'yı aday göstermediğine çok pişman olabilir.
Ankarayla en ufak bir alakası olmayan tepeden indirilmeye çalışılan aday. Kaybedecek. Akp turgut'u göstermeliydi.
acıklamaları zannederim akp camiasında soguk dus etkisi yapan buyuksehir belediye baslan adayı. ısrarla ben fetocu degilim demeye calısıyor ve bu acıklamaları partisinin feto ile olan iliskisinide gozler onune seriyor.
sürekli döner dağıtıyor efendim durduramıyoruz..
--spoiler--

dağdaki gerilla için kolay değil

--spoiler--

https://twitter.com/F_K_s.../1099424179181494278?s=19
Mehmet özhaseki nin pkklılarla gerilla demesi başlığı "sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir" gerekçesiyle silinmiş.
güncel Önemli Başlıklar