bugün

omegle'da çektiği videoları youtube'a yükleyerek kısa sürede binlerce kişi tarafından tanınan genç. videolarında v for vendetta karakterinin maskesi yüzünden hiç eksik olmaz. onun için bütün asyalılar koniçivadır.

50.000 kişilik facebook sayfası: http://www.facebook.com/cccomegleccc.muaksu
youtube: http://www.youtube.com/MehmetUygarAksuVEVO
kastamonulu küfürbaz ve komik adam.
Kahkaha atarak ızledıgım bır kardesımız.
adamı en ünlü komedyenlerden daha çok güldürür.
her videosunu kahkaha ile izledigim gastamonulu genc arkadas.kufur kulturude baya genis.bir pic derki kendinizden gecersiniz.
liselilerin idolü , her gördüğümde yüzümde tebessüm uyandırır ayrıca.

(bkz: simit bir milyon simit bir milyon)
v maskeli sapık olarak tanıştığım arkadaş.
yabancı bir arkadaşın kendisine cümle içinde smith demesiyle; susamlı mı diye sorması koparmıştır.
güzel kızlara aşkım, türk erkeklerine şakir, sakallı erkeklere imam, türk olduğundan şüphelendiği kızlara kezban, liselilere de git yat lan piç diyen omegle kahramanı. o değilde adam harbiden yarıyor. *
geçirdiği trafik kazası nedeniyle videolara verdiği ara devam etmektedir. Durumu iyi ama psikolojik olarak rahatlaması gerekmekte. Geçmiş olsun dileklerimizle *
omegle videolarını film gibi hiç sıkılmadan sürekli izlediğim adam hatta o kadar çok tanındıki omegleyi bir çok kişi onun sayesınde tanıdı.blogunu acmıstır buyrun http://cccomegleccc.blogspot.com/
yeni izlemeye başladığım, muhtemel omegle fenomeni.

--spoiler--
hayatta iki şeyden nefret ederim:
1- ırkçılık
2- zenciler
--spoiler--

değişik mizacı olan bir insan.
ya bu kastamonulu arkadaşlar ne kadar güzel küfür ediyor sönmez reyiste kastamonulu suyundan mıdır havasındanmısıdır bilinmez ama adamlar on numara küfür ediyor vallaha.mehmet uygar aksuya gelirsekte daha çok inci sözlük espirileri yapan bütün videoları güldürmesede bazı yerlerde de kahkayı bastırıyor insana.
Yabancilarla ingilizce konusmaya calismasi insani bitiriyor zaten. Yaklaşık olarak 6 3aydır takip ediyorum ve gülmemi engelleyecek hiçbir olaya rastalayamadim.
Diyarbakirliyim adanada yasiyorum mardini severin urfa yada antep candır.
adam kaptırıp arkasına cccomegleccc mua lı yanar dönerli ışık koymuş. vay amına kodumun malı.
vallahi ergen mi gülben ergen mi bilemem ama güldüm ben bu adama. komik bir arkadaşımız.
Youtube da 80000 e yakın abonesi olan, omegle da gördüğü yabancılara türkçe laf sokup eğlenen, arabesk rap e benzeyen bir şeyler yapmaya çalışan, fazla zeki olmayan, o bildiğiniz liseli ergen tiplemesi işte. Evet, aynı zamanda incici.
Bir gencin adını böyle kirletmesine üzüldüğümdür. bu eylemleri anladığım kadarıyla kendi ismiyle yapıyor ve bu ona ilerde iş başvurularında giricek hede, sonuçta ismin lan bu kimliğin, google yazınca cinsellik ve mallık dolu bi site de küfür ettiğin videoların.... Silemezsinde çünkü milyonlarca kişi tarafından kayıt altına alındı Ve sanırım ohaaaaa 1 dakika maskesiz bi videosu var, çocuk lan daha?! Bende 22 yaşında adam sanıyordum. Bol şans evlat bunları düşünmek için erken, geyiğe devam et.
Uludağ sözlük'te başlığının açılmasını hak etmeyen kişidir.
15 dakika önce 30. videosunu facebook üzerinden yayınlayan omegle piridir.
beni çok güldüren adamdır.
bizi yaran arkadaştır.
-ismin ne demek neydi amına goyum yaa..ııııı...what is your name?
+backey
-baki?..
+yeah..
-baki?.. baki erkek ismi laan!?
entel piçler tarafından sevilmeyen kişi. az delikanli olun amk.
cekım sırasında agzından sıgara ıcıp dumanı gozlerden cıkaran incici.
arada izledigim ve ne yalan söyleyeyim güldüğüm liseli. ama size doğru geliyor mu bu adam hic tanimadigi insanlara ana avrat kufur ediyor,kusurlariyla dalga geciyor bizde guluyoruz ne bileyim sacma yani.
14 ekim de 34. videosunu youtube üzerinden yükleyen komik mizaçlı muadır.